Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Iluze v temnotě 02

20. srpna 2011 v 1:02 | Aki |  Iluze v temnotě


Všichni se odebrali nahoru a čekali. Jedna stěna ze zdi se posunula nahoru a před všemi zraky se objevila černá tabulka. Jména se začali losovat.

"Sabaku no Fuyu." Fuyu seskočil dolu a čekal, kdo bude jeho soupeřem.
"Hatake Aki." Aki se usmála a seskočila dolu za ním.


'Hm...nemám moc čas na přemýšlení, ale ten týpek....to je ten, jak mě srazil venku na ulici. Měla bych si dávat pozor, nebude asi ten z nejslabších. Měla bych přestat přemýšlet a začít jednat, nebo to za mě udělá on...'

" Ryuu Sabakuryuu!" zakřičela Aki a složila několik pečetí. Proti Fuyuovi se zvedl obrovský pouštní drak a letěl směrem na něj. Fuyu se nad tím jen zasmál, mávnul rukou a pouštní drak se začal rozpadat. Aki využila situace a chytila Fuyua do genjutsu. Z kapsičky vytáhla několik otrávených jehlic a vrhla je proti Fuyuovi a tím ho zaměstnala. Zatímco Fuyu vztahoval ruce, aby proti jehlicím vyslal svůj písek, Aki se objevila za ním, čapla ho, vyhodila ho do vzduchu, mrskla s ním o zem a uskočila kousek do zadu, stojíc v obranné a zároveň bojové póze a čekala, co se bude dít.

Fuyu se pomalu zvedal ze země. 'Asi jsem jí podcenil, ta mrcha mi zlomila levou ruku. Nebude jen tak slabá.....Moment, něco tu nehraje. Na tribunách nikdo není? To je blbost.....Ona mě chytla do genjutsu? Není slabá, je docela silná.'

Fuyu se soustředil a zrušil Akiino genjutsu.

"Nejsem hlupák, chabé genjutsu."

"Pf, chabé...to vykládej babičce, ty máš zlomenou levou ruku.." zasmála se Aki.

"Hádám, že si to poznal podle toho, že na tribunách bylo prázdno, moje chyba, jinak by si tam byl ještě teď."

"Moc mě nepodceňuj!"

"A ty zas mě!""Sen kuchibashi: Tisíc zobáků!" vykřikl Fuyu a proti Aki se rozletělo hejno vran. Aki kolem sebe máchala rukama a kryla si obličej, toho Fuyu využil.

"No henkan wa, shuriken to karasu: Přeměna vran!" Hejno vran se změnilo na všechny různé zbraně a na Aki teď letělo několik shurikenů, kunaiů, atd.

"Sakra..." Aki to nečekla a několika zbraním se nestihla vyhnout. Levou ruku měla celou seškrábanou a docela krvácela. Vytasila katanu a vykryla zbytek letících zbraní.S katanou v ruce se Aki rozběhla na Fuyua, vyskočila vzhůru a letěla seshora přímo na něj. Katanou ale narazila na písek, který Fuyua obklopoval. Aki odskočila.

"Co to sakra...?"

"Moje absolutní obrana, baby.." smál se Fuyu na celou halu.

"Suna Shigure: Déšť písku." šeptl Fuyu a proti Aki letělo několik jehliček z písku. Aki se jim vyhýbala a běžela proti Fuyuovi, zatímco se jí v rukou tvořilo Chidori, proti kterému se Fuyu nakonec ubránil, ale obdržel nějaký ten šrám. Ještě několikrát do něj pak kopla a uskočila zpět na své místo."Ryuusa Bakuryuu: Pouštní lavina." vykřikl Fuyu. Před ním se zvedla ohromná písečný zeď, která se v mžiku řítila přímo na Aki.

"Dai Kamaitachi no Jutsu." vykřikla Aki a na Fuyua se řítilo obrovské tornádo.Tornádo Fuyua odhodilo a přilepilo ho na zeď, několikrát ho řízlo a drželo ho na zdi. Aki zasypala obří pouštní lavina, ze které jí koukala jen hlava. Po pár minutách obě jutsu přestala fungovat. Fuyu spadl ze zdi a ležel nehybně na zemi. Aki se vynořila z písku a také nehybně ležela. Aréna kolem nich byla naprosto zdeformovaná. Oba byli stále při vědomí, i když už nic moc nevnímali. Jen to, jak je někdo pokládá na nosítka a odnáší pryč z arény.

Fuyu se probral v nemocnici a nad postelí stál jeho sensei Kyoshi.

"Sensei..." posadil se.

"Fuyu, gratuluji." usmíval se Kyoshi.

"Gratuluji? Co se stalo? Moc si toho nepamatuji..."

"Sice si upadl do lehkého kómatu a probral si se až po dvou dnech.."

"Už je po zkouškách? Jak...jak to dopadlo?"

"Prošel si do třetí části chuuninské zkoušky. Tvá soupeřka je na tom stejně jako ty, taky se probrala dnes, až po dvou dnech. Protože prošlo málo ninjů a několik jich i odstoupilo, tak se rada rozhodla, že vás dva také pošle dál. Byli jste silní, váš souboj trval dlouho a zdálo se, že jste tam nejsilnější. Takže za měsíc se uvidí, co s tebou bude dál. Za měsíc tě čeká poslední část chuuninské zkoušky. Teď si odpočiň a naber své síly zpět, za týden začneme s tréninkem." sensei se stále usmíval a nechal Fuyua samotného na pokoji a odešel.

Aki pomalu otvírala oči a probírala se. U její postele seděl Kakashi a Kitsune sensei.

"Kakashi....sensei..." šeptla.

"Aki! Už jsi vzhůru!" usmál se Kakashi.

"Co...co se stalo?"

"No, po vašem souboji jste oba upadli do kómatu na dva dny, ale neboj, postoupila si v mezisoubojích do třetí části chuuninské zkoušky. Gratuluji, jsem na tebe pyšná!" radovala se Kitsune.

"A co Haru a Sasaki?"

"Sasaki postoupil také, ale Haru hodně kleslo sebevědomí, když jí porazil medic ninja."

"Ou..." zasmála se Aki.

"Za měsíc tě čeká poslední souboj ve třetí části chuuninské zkoušky a tvým soupeřem je právě ten ninja, co porazil Haru."

"Dám mu co proto!"

"Jí, je to ona."

"Ještě lepší..."

 


Komentáře

1 Kami - SB - | Web | 4. září 2011 v 22:00 | Reagovat

ahoj, jen jsem chtěla oznámit, že odpozastavuji blog a chtěla jsem se omluvit za dlouhodobou neaktivitu...rozhodně teď k tobě začnu chodit častěji :-). Kami

2 Sam | E-mail | Web | 1. listopadu 2011 v 12:13 | Reagovat

Vzhľadom na to, že tento blog sa vôbec nehýbe, rozhodla som sa zrušiť si ťa ako SB. Kebyže sa rozhodneš, že ho znovu dáš do prevádzky, rada si ťa obnovím :)

3 Kami | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 20:38 | Reagovat

ahoj, jsou u mě výsledky třídění SB
http://napo-povidky.blog.cz/1111/konec-trideni-sb

4 Tara | Web | 8. prosince 2011 v 18:26 | Reagovat

Juj zajimavé :) doufám, že budeš brzo pokračovat :)

5 Kami - SB - | E-mail | Web | 24. prosince 2011 v 0:51 | Reagovat

šťastné a veselé Vánoce, dvojčátko moje :)

6 Kami - SB - | E-mail | 1. ledna 2012 v 1:23 | Reagovat

ahoj, chtěla bych ti popřát hodně štěstí a zdraví a hlavně méně starostí do nového roku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama