Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Že by to byla láska...Kaka X Saku

22. července 2011 v 21:35 | Aki |  jednorázovky
Už je to šest let co Sasuke odešel z Konohy, ale před třemi lety se vrátil. Tudíž je všem 19.
"Shizune, zavolej mi sem tým 7 a tým 8."
"Hai, sama!"
O pár minut později:
"Volala jste nás, Hokage-sama?" ptá se Kakashi.
"Jistě.."
-'tuk 'tuk-

"Dále.."
Do místnosti vešel tým 8. Jakmile Hinata spatřila Naruta, okamžitě zčervenala a znervózněla.
"Hokage-sama..." pozdravila Kurenai a kývla na pozdrav Kakashimu, ten jí pozdrav oplatil i s úsměvem.
"Půjdete na misi společně. Akatsuki zase vytáhli paty z jejich úkrytu. Chci, abyste zjistili co mají v plánu. A dávejte si pozor, zvučná se s nimi spojila. Pujdete tudíž na hranice Zvučné. Zajali několik ninjů z jednotek ANBU a brutálně je zavraždili. Na misi vyrazíte okamžitě.."
"Hai!" Zvolali všichni a šli se připravit na misi.
Za pár minut vyráželi na misi. K večeru už byli skoro u hranic Zvučné, rozhodli se utábořit. Službu si vzal Kakashi a Sakura.
"Sakura-chan, potřebuji s tebou mluvit.."
"Hai, Kakashi-sensei."
"Chci s tebou probrat tu misi."
"Proč zrovna se mnou a ne s Kurenai?"
"Chci mluvit o našem týmu, Kurenai ať si to vyřeší jak chce."
"Dobrá...Tak?"
"Musíme dávat veliký pozor na Naruta, je smůla že s námi není Yamato. Akatsuki budou chtít Naruta získat, a já pochybuji, že když budeš ty nebo Sasuke v ohrožení, že Naruto nepoužije Kyuubiho sílu."
"Toho se také obávám. Ale, jak?"
"Tebe také nesmí nikdo zranit, protože jsi medic. Budeme tě moc potřebovat." 'A navíc, neodpustil bych si, kdyby se ti něco stalo, protože mi na tobě moc záleží, ale to se nesmíš dovědět.'pomyslel si Kakashi.
"Hai, budu opatrná, ale nemyslete si, že se nezúčastním boje." usmála se.
"To si nemyslím, ani ti v tom nechci bránit! A teď k Sasukemu."
"S ním by neměl být problém. Orochimara zabil a Itachio už také. Dosáhl své pomsty."
"To ano, ale nesmíš také zapomínat na to, že odešel od Zvučné. Budou ho určitě chtít nějak donutit, aby se vrátil."
"Na to sem vůbec nepomyslela."
"Protože jsi šťastná, že se Sasuke-kun vrátil. To já také, i Naruto je šťastný." 'Ani nevíš jak moc byh si přál, abys cítila ke mně to, co cítím já k tobě.'
"Jsem, konečně jsme zase tým 7!"
"Zpátky k misi. Myslím si, že se budou snažit Sasukeho přivést zpět prostřednictvím tebe nebo Naruta."
"Jak?"
"Unesou vás, například. A proto musíš být opatrná."
"A co Naruto?"
"Naruto se o sebe postará."
"A já snad ne?"
"To netvrdím! Gomen, jestli jsem tě urazil. Teď si běž odpočinout Sakuro, já to tu zvládnu."
Pravý důvod toho, že Kakashi poslal Sakuru spát, byl ten, že chce být prostě osamotě. Sakuře se vryla do paměti Kakashiho slova. Omluvil se jí. Co se to s ním stalo. Od doby co se Sasuke vrátil, je Kakashi, přijde jí divný. Lehla si a dál na to nemyslela, prostě usnula.
Druhý den ráno Kakashi všechny vzbudil a mohli pokračovat v cestě. Zanedlouho se Kakashi zastavil, vycítil něčí chakru. Z úkrytu vyskočil zbytek týmu Hebi a s nimi i Kabuto.
Kakashi s Kurenai se vrhli na Kabuta. Kiba a Shino na na Juuga. Karin se vrhla na Sakuru a k nim se přidala Hinata. Na Sasukeho zbyl Suigetsu, který se vrhl na Naruta. Rozpoutal se boj.
"No tak, Sasuke. Vrať se zpátky k nám a tvým přátelům se nic nestane!" vyhrožoval Suigetsu.
"Nikdy se k vám už nevrátím! A vyhrožováním mě k tomu nedonutíš! A ano, máš pravdu, mým přátelům se nic nestane!"
Tato slova Naruta zahřála na srdci. Sakuru ovšem také, nýbrž je slyšela. Suigetsu se usmál a dál se snažil nějak dostat skrz Narutovu obranu.
"Proč to nevzdáš, Sasuke se k nám tak jako tak vrátí!" křičela na Sakuru vzteky Karin.
"Nikdy!" zasmála se nad tím Sakura.
Karin se naštvala a chtěla Sakuře ublížit. Místo toho se ale vrhla na Hinatu, odhodila jí stranou a Hinata spadla a nabodla se na kus klacku, který vyčníval z hlíny. Sakura se vyděsila.
"Hinatoooo!" zakřičela. Karin se ušklíbla.
Naruto se otočil a spatřil Hinatu.
"Hinatoooooooooooooooo!!!!!!!!" zařval pořádně. Všichni se otočili Hinatiným směrem. Kakashi se bál nejhorší, že se v něm probere Kyuubi. Sakura se vrhla k Hinatě, vyrvala jí z břicha ten klacek a začala jí hojit. Naruto okamžitě přiběhl k Hinatě a plakal. V tu chvíli si uvědomil, že mu na Hinatě záleží. On ji miluje. Kiba a Shino se k nim také rozeběhli. Suigetsu se vrhl na Sasukeho, nezbývalo nic jiného než bojovat. Kurenai se podívala na Kakashiho, Kakashi kývl. Přiškočila k Hinatě, popadla jí do náruče a běžela s ní do Konohy. Hinata byla už téměř ošetřená, cestu by přežít měla. Naruto byl rozzuřený a chtěl se vrhnout na Karin. Sakura ho zastavila a vrhla se na ní sama. Byla také naštvaná. Karin se jen tak tak vyhýbala jejím útokům a Sasuke se nestačil divit. Kakashi to chtěl rychle ukončit. Stáhnul si masku a chystal se použít sharingan. Na Naruta se v tu chvíli vrhl Juugo.
"Sakuroo!" Ozvalo se.
Kakashi se podíval jejím směrem a spatřil jí jak leží na zemi. Zvedala se, podívala se jeho směrem a spatřila v jeho očích soucit. Nerozumněla tomu. To byla Kakashiho chyba, polevil v obraně a nehlídal Kabuta. On na něj zaůtočil a zranil ho, odmrštil ho pomocí chakry a Kakashi odlítl. Dopadl hlavou na kámen. Byl při vědomí, ale hlava ho bolela, skoro nevnímal.
"Kakashiii!!!!!" slyšel Sakuřin vyděšený hlas. Potěšilo ho to.
Sakura polevila v ostražitosti a toho Karin využila. Sasuke jí chtěl vyrovat, ale zaměstnával ho Suigetsu. Sakura dostala pořádnou ránu od Karin. Kus odlítla, ale chytl jí Naruto.
"Děkuji ti, Naruto.."
"No tak, Sakura-chan! Co je s tebou? Seber se!"
Sakura kývla a vrhla se proti Karin. Dala Karin jednu ze svých pěstí a tím Karin odrovnala. Juugo si toho všiml, utekl od Naruta a chytil Karin. Ta byl omráčená. Podíval se směrem k Suigetsu a zmizel. Suigetsu kývl, usmál se na Sasukeho a objevil se u Sakury.
"Sakuroo! Pozor, za tebou!" křikl Sasuke.
Naruto, Sasuke i Kakashi se rozeběhli k Suigetsu Sakuře na pomoc. Bylo pozdě. Když se Sakura otáčel, Suigetsu jí praštil, omráčil jí a unesl jí. Na místo doběhli pozdě.
Naruto zuřil, Sasuke byl naštvaný a Kakashi si to vyčítal. Kabuto už byl také dávno pryč.
Sakura se probrala až v noci. Ležela v nějaké místnosti s jedním oknem. Zatraceně jí bolela hlava. Stoupla si na postel a podívala se z okna, okolí nepoznávala. Sedla si na postel a vzdechla si.
"Tak už si vhůru?" ozval se něčí hlas z rohu.
Sakura se lekla, myslela si, že je v místnosti sama.
"Kdo si? A kde to sem?"
"Jsi v naší skrýši. Ty si mě nepamatuješ? Bojovali jsme s vámi v lese." Vystoupil z rohu, kde byl schovaný ve tmě. Byl to Suigetsu.
Sakura byla připravená k boji. "Bojoval si se Sasukem, snažil se se ho přinutit, aby se k vám vrátil. On se k vám ale nevrátí!"
"No tak, uklidníme se, ano? Správně."
"Sakura se trochu uklidnila, ale pořád si na něj dávala pozor. Šel blíž a blíž až si k ní sedl na postel.
"Proč si myslíš, že ho nezískáme zpátky?"
"Jak ho asi chcete získat?"
"Díky tobě, má drahá. Unesl jsem tě, víš? Pustíme tě, až se Sasuke vrátí."
"Ty blázne! To ti nevyjde! Sasuke se jenom kvůli tomu, že si mě unesl nevrátí. Jemu na mě nezáleží!" Nemohla uvěřit tomu, že to říká, ale bylo to tak.
"To není pravda! Pořád o tobě mluvil! Teda pokud se jmenuješ Sakura Haruno, popis na tebe sedí."
"Cože?"
"Vždy když byl někde o samotě jen se mnou, mluvil o tobě. Nechápal sem ho, ale teď už ho chápu, si vážně nádherná!"
"Sasuke o mě nemluvil, ty lžeš!"
"Jak asi? Když vím jak se jmenuješ!"
Tomu Sakura musela dát za oravdu, ale jak je to možné?
"A ty jsi?"
"Co?"
"Jméno! Přece si nemyslíš, že ty budeš znát mě a já tebe ne!"
"Suigetsu..." Odpověděl. Vstal, změřil si jí pohledem a odešel. Musel uznat, že je to fakt kočka, Sasuke si nevymýšlel.
Sakuře to vrtal hlavou, tak Sasuke o ní mluvil? Nechápala to.
"Co teď budeme dělat? Nejdřív zranili Hinatu a teď unesli Sakuru!" křišel vzteky Naruto.
"Naruto uklidni se.." řekl Sasuke.
"Jak se můžu uklidnit? Tobě to možná jedno je, ale mě ne!"
"Není mi to jedno, víš? Mě na Sakuře taky záleží! Bojím se o ní, ale vím, že jí nic neudělají."
Ta slova jak Narutovi, tak Kakashimu vyrazila dech z plic.
"Jak si můžeš být tak jistý?"
"Budou chtít Sakuru využít. Řeknou, že jí pustí až se vrátím k nim. Já k nim nechci, ale kvůli Sakuře to udělám!" Sasuke sám nevěřil tomu, že něco takového říká.
Kakashi byl z toho mimo. Jakmile se Sakura dozví, že k ní Sasuke něco cítí, už nikdy nebude mít šanci. Rovnou to vzdal a byl velice nešťastný.
"Poslyšte vy dva. Nebudem to ani oznamovat Tsunade a pujdeme Sakuru rovnou zachránit." navrhl Kakashi. Oba souhlasili, a tak se vydali na cestu. Brzy se přiblížili ke skrýši. Sakura zrovna vykoukla z okna a přemýšlela, jak odtamtud utéct, když zahlédla svůj tým. Byla ráda, že je vidí. Soustředila chakru do ruky a udeřila pěstí do dveří. Dveře odlítli. Kluci zaslechli hluk, Kakashi poznal, že je to Sakuřina chakra, dal klukům znamení a oni vyrazili z úkrytu a napadli skrýš. Sakura utíkala směrem ven, ale narazila na Karin.
"Tak ty už si se vzpamatovala z mojí rány?" smála se jí Sakura.
"Za to zaplatíš, mrcho!" Karin se proti ní vrhla, ale za okamžik padla na zem, v břiše měla zabodlý kunai a pomalu, ale jistě umírala. Sakura na nic nečekala a běžela dál. Vyběhla ven a spatřila Naruta a Juuga. Sasukeho ani Kakashiho nikde nemohla najít. Zrovna když ty dva vybíhali z budovy jiným východem, za Sakurou se objevil Suigetsu, přitiskl jí kunai ke krku a zařval: "Dost!"
Naruto a Juugo přestali bojovat. Juugo přiskočil k Suigetsu a oba čekali na Sasukeho reakci.
Sakura se na nic nezmohla, Juugo jí mezitím svázal ruce za zády a Suigetsu jí stále držel kunai u krku. Kakashi byl zmatený a nevědl co dělat, Naruto zuřil. Sasuke se snažil zachovat chladnou hlavu, ale nešlo mu to.
"Sasuke, buď se přidáš k nám, nebo Sakura zemře."
"Dobrá, přidám se k vám.."
"Ne, Sasuke! Nedělej to jenom kvůli mně!"
"Ty mlč!" zařval na ní Juugo.
Sasuke šel směrem k nim. Když už stál skoro u nich, Suigetsu Sakuře rozřízl pouta a mrskl s ní pryč. Kakashi jí včas chytil.
"Ne, Sasuke! Proč?" křičela na něj Sakura.
Sasuke se pousmál, vrhl kunai po Juugovi. Ten se mu zabodl do krku, Juugo padl k zemi a zemřel. Suigetsu se vrhl k Sakuře a chtěl jí zabít, ale Sasuke zmizel a objevil se před ní ve chvíli, kdy do ní chtěl Suigetsu zabodnout katanu. Zabil tak Sasukeho.
"Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeee! Neeeeee!!" křičela a přitom brečela. V šoku byli všichni. Naruto se vrhl na Suigetsu. Sasuke padl Sakuře do klína. Kakashi se vrhl na Kabuta, který se v tu chvíli objevil.
"Sasuke proč?" brečela Sakura.
"Nemohl sem dopustit, abys zemřela, Sakuro. Miluji tě." To byli jeho poslední slova. Sakura se rozbrečela. Boj po chvíli skončil. Kabuto i Suigetsu byla mrtvý. Kakashi vzal Sasukeho a vraceli se do Konohy. Tam mu uspořádali pěkný pohřeb. Sakura za ním každý den chodila a od té doby skoro s nikým nepromluvila a vůbec se nesmála. Naruto se dal dohromady s Hinatou. Kakashi byl od té doby také zamlklý, ale to kvůli Sakuře.
Jednoho dne se Kakashi rozhodl, že se pujde podívat na hřbitov za Sasukem. Zrovna tam seděla Sakura. Kakashi byl šťastný, že jí vidí. Potkali se na rozcestí.
"Kakashi-sensei?"
"Sakura-chan."
"Co tu děláte?"
"Šel jsem se podívat za Obitem.." lhal Kakashi.
Sakura kývla a chystala se k odchodu, Kakashi jí chytil za ruku. Konečně se odhodlal, rozmysle se, že dneska jí to už musíš říct.
"Sakuro, musím s tebou mluvit. Musím ti něco říct, něco moc důležitého."
"Co se děje, sensei?"
"Ne, tady ne. Spěcháš někam?"
"Ani ne..."
"Můžeme se jít projít?"
"Ano.."
Vydali se k lesu. Uprostřed lesa, kousek od nějakého rybníčku, se Kakashi zastavil. Sakura se také zastavila.
"Víš, Sakuro...Říká se mi to těžko, ale už to nemůžu vydržet. Už ti to musím říct."
Sakura mlčela a nechápavě hleděla Kakashimu do očí.
"Víš, už to trvá delší dobu.."
Podíval se jí do očí. Ty její nádherné, zelené, veselé oči. Zbožňoval je. Nemohl to vydržet. Políbil jí. Sakura byla vyděšená. Kakashi-sensei jí líbá? To mohlo znament jediné, miluje jí. Byla zmatená, ale věděla, že cítí totéž. Polibky mu proto začala oplácet. Kakashi byl překvapen, ale byl to ten nejšťastnější člověk na planetě.
Od té doby jsou Sakura a Kakashi spolu. Je to ten nejšťastnější pár. Narodil se jim krásný syn, kterého pojmenovali na Sasukeho počest po něm.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama