Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Tajemství z minulosti 01

22. července 2011 v 21:28 | Aki |  Tajemství z minulosti
Dnes je den s velkým D. Jejich syn už konečně dovršil věku, kdy může odejít studovat do internátní školy. Jeho tec i matka jsou na něj hrdí. Otec je ředitelem FBI a moc si přeje, aby šel syn v jeho šlépějích. Matka je známý automobilový závodník. Ale pro nějaký čas se bude muset svého závodění vzdát. V době, kdy odchází Kakashi studovat, je Sayuri těhotná. Kakashimu nic neřeknou, chtějí, aby se plně věnoval studiu již od malička.
Během následujícího měsíce se jim narodí dcera. Dají jí jméno Aki. Oba rodiče jsou moc šťastni. Dali vědět Kakashimu o narození sestry. Přitom mu slíbili, že až Aki vyroste, bude studovat na stejné škole jako on, a tak se s ní bude moct setkat.

O pět let později
Aki je nyní pět let. Už je zapsaná v internátní škole, kde studuje Kakashi. Nikdy ho ještě neviděla a on jí také ne. Oba se nemůžou dočkat, až se spolu setkají. Takeshi je na obě své děti tolik hrdý. Kakashi je podobný spíše svému otci a Aki je své matce podobná hlavně chováním. Sayuri je na obě své děti pyšná. Už od Akininých dvou let se vrátila zpět ke svému závodění.
Zrovna dnes měla Sayuri velký závod. Přišli se na ni podívat i Takeshi s Aki. Sedli si na tribunu, pěkně vysoko, aby měli pěkný výhled na celý závod. Bylo to mistrovství a Sayuri soupeřila o 1.místo. Takeshi byl na ni hrdý.
Závod začal. Sayuriným soupeřem byl nějaký cizinec. Na první pohled z něj šel strach. Aki se ho bála a tiskla se na svého otce. On jí vzal do náruče a pohladil ji po vláskách, se zamračeným pohledem mířícím k cizincovi.
Závodníci vyjeli. Diváci napjatě sledovali.
"Tatínku, já nic nevidím!" křikla svým drobounkým hláskem Aki. Takeshi jí vzal a posadil si jí na ramena. V tu chvíli projela Sayuri kolem nich.
"Vidím jí! Maminka jede první, ona vyhraje.." smála se Aki.
Pak se ozvala menší rána. Sayuri začalo z auta vytékat palivo, ale ona jela pořád dál. Už byla téměř v cíli. Pak se ozvala další, tentokrát už větší rána. Její auto i s ní vybuchlo ve chvíli, kdy kolem projížděl cizinec. Lidé se vyděsili. A nejvíc ze všech Takeshi s Aki. Na první pohled se zdálo, že nehodu zavinil onen strašidelný cizinec. K Sayuri autu se okamžitě sjeli hasiči a začali hasit její auto. Aki utekla. Stála u nehody a dívala se do plamenů. Před ní stál cizinec. Pohlédl na ní. Ona jen stála a sledovala plameny. Dnešek byl příšerný den. Dnes ztratila Aki maminku a Takeshi milovanou ženu.
Vrátili se domů. Takeshi se psychicky zhroutil. Ležel v obývacím pokoji na zemi a kolem něho se váleli flašky od alkoholu. Zvedl se a šel se podívat na Aki. Ta už dávno spala. Tolik mu připomínala Sayuri. Neunesl to, že by jí měl u sebe a pořád by na ní hleděl a viděl v ní jeho milovanou ženu.
Hned druhý den ráno vzal Aki, sbalil jí věci a vezl jí daleko za město. Aki neřekla ani slovo. Celou cestu se dívala z okna a pozorovala, jak venku prší.
Dojeli k internátní škole. Vylezli z auta a ze školy vyšla pečovatelka. Aki se jí malinko lekla a schovala se za svého otce. Pečovatelka jí chytla za ruku a přitáhla si jí k sobě.
"Tak tady jí máme." usmála se na ní.
Takeshi se beze slova otočil a nasedl zpět do auta. Otočil auto a chystal se odjet. Aki upustila svůj batůžek na zem a rozeběhla se k autu.
"Tatí! Nenechávej mě tady!" Křičela a plakala. Její otec jí ale ignoroval a odjel.
Aki se za ním chtěla rozeběhnout, ale pečovatelka jí zadržela.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama