Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Skutečný sen - recenze

22. července 2011 v 21:19 | Aki |  Skutečný sen
hl.postavy: Michelle x Tom
info: Příběh se odehrává ve skutečném světě. Mladá dívka žije v bídné rodině, její rodiče si jí sotva všimnou, a když, tak proto, aby něco udělala. Michelle už toho má ale dost. Stabe se nečekaná událost a unesou jí. Ale proč? Ona přece není tak důležitá? Je to jen chudá dívka. Jenže se brzy dozví něco, co před ní všichni celý život tajili. Jak to dívka vezme a jak to s ní bude dál? A co její první láska Tom?

Příběh vypráví o dívce jménem Michelle. Je jí 19 let. Prožívá naprosto normální a nudný život jako každá jiná holka. Ale ona by chtěla zažít něco víc. Žije ve svém světe fantazie. Její rodina nemá moc peněz, ale ani jich nemá málo. Ona ale touží po něčem jiném. Touží zažít dobrodružství, lásku a spustu dalších věcí. Brzy se jí přihodí něco nečekaného a ona se o sobě dozví pravdu. Bude šťastná nebo naopak nešťastná?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama