Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Skutečný sen 06

22. července 2011 v 21:24 | Aki |  Skutečný sen
Pořád tam stáli v obětí a líbali se. Připadalo jim to jako nekončící věčnost, ale přitom tam stáli sotva pár minut.
"Nemohu tomu uvěřit....co tak náhle?" zeptal se jí Tom, když se od ní odtáhl.

"Já..sama vlastně ani nevím...Když jsem odešla od tebe z pokoje, přemýšlela jsem. Dopomohl mi k tomu i ten náš rozhovor. Ještě nikdo ke mně nic takového necítil a já byla zmatená. Sama jsem ani pořádně nevěděla, co cítím. Známe se teprve chvíli. A ty mi přitom rozumíš ze všech nejvíc. Zamilovala jsem. Už od první chvíle, ale..nechtěla jsem si to připustit..."
"Myslel jsem, že se to nikdy nestane..Že tě nepolíbím, že...že mě nebudeš milovat a vše je naopak...Jsem..slovy se nedá popsat jak jsem šťastný!"
"Oba jsme šťastní.." usmála se na něj a vtiskl mu na rty malý polibek.
Popadl jí za ruku a utíkal s ní nahoru.
"Kam mě to táhneš?"
"Uvidíš!"
Vyběhli do prvního patra. Pak nakonec chodby a tam byli menší zastaralé schůdky, které vedli do podkroví. Tom po nich vyšel, nahoře na schůdkách otevřel dveře a pomohl Michelle nahoru.
"To je..podkroví?"
Kývl.
"Co...proč jsme tady?"
"Uvidíš.."
Usmál se a zavřel za nimi dveře.
Nevypadalo to tam jako na normální staré půdě. Bylo tam celkem uklizeno. Ve střeše bylo okno větších rozměrů a přímo pod ním obrovská postel. Jinak v místnosti nebylo nic.
"Proč máš postel zrovna pod tím velkým oknem? A proč je tady jenom ta postel?"
"Pojď..něco ti ukážu.."
Zavedl jí přímo k té posteli. Lehl si na ní a koukl směr to okno. Ona na něj jen chvíli hleděla a pak udělala totéž.
"Oh..to je..nádhera!" nemohla úžasem dýchat.
Ležela na posteli a koukala do toho obrovského okna. Spatřila noční oblohu. V rohu okna se trčil kousek měsíce. Bylo poznat, že je úplněk. Obloha byla bez mráčků, takže na obloze bylo vidět spoustu hvězd. Byl to nádherný výhled.
"Už víš...Každý večer pozoruji hvězdy..Je to nádhera.."
"To tedy je!"
Posadil se. Jeho pohled padl na ní. Všimla si toho a zahleděla se mu hluboce do očí. Byli čokoládově hnědé, zbožňovala tuto barvu očí.
On seděl, ona ležela a stále si hleděli do očí.
Mírně se naklonil. Byl od jejího obličeje vzdálen sotva pár centimetrů. Čekala, že jí políbí. On se jen kochal pohledem do jejích světlounce modrých očí. Pohladila ho po tváři. Rukou zajela do jeho vlasů, přitáhla si jeho obličej blíž a políbila ho. On jí začal polibky oplácet.
Přejel rukou po jejím rameni a stáhl jí levé ramínko od šatů. Ona mu rozvazovala kravatu a on jí mezitím stáhl to druhé ramínko. Pomalu mu rozepínala knoflíčky od jeho košile, zatímco měla šaty už jen v půlce těla. Vysvlékla ho z košile a hodila jí vedle postele. Stáhl jí šaty, takže byla už jen ve spodním prádle. Sám si stáhl kalhoty. Podíval se jí do očí, spatřil touhu. Pomalu jí vysvlék do naha, sám už nahý byl. Nechtěl to urychlit.
Vásnivě jí políbil a vnikl jí do úst jazykem. Začal si hrát s jejím jazýčkem. Pak se od jejích sladkých rtů odtáhl a jazykem přejel po jejím krku, mezi dekoltem až k bříšku. Zulíbal každou část jejího nahého a krásného těla. Vrátil se zpět k jejím rtům. Daroval jí velmi něžný polibek, rukou zajel do jejích vlasů a pomalu do ní vnikl. Vzdechla. Jednou rukou mu zajela do vlasů a přitom ho líbala. Druhou ruku mu položila na lopatky. On jí objímal. Pomalu přidával na tempu, byl něžný a opatrný. Něžně mu vzdychala do ouška, vzrušovalo ho to. Také musel slastí vzdychat. Oba si ten pocit užívali. Bylo to nádherné a nezapomenutelné. Vášnivé, ale přitom něžné. Vrcholu dosáhli oba společně.
Lehl si vedle. Položila mu hlavu na jeho hruď a hladila ho po ní. On jí hladil po vlasech. Políbila ho, zavřela oči a za okamžik usnula. Políbil jí do vlasů, objal jí a usnul v jejím náruči.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama