Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Skrytá láska...Sasori X Dei

22. července 2011 v 21:38 | Aki |  jednorázovky
Pein právě vítal nového člena Akatsuki.
"Takže, Deidaro, ty budeš v týmu se Sasorim..Bude tvým senseiem, snaž se ho prosím poslouchat..Není jako ostatní..Noo, všask uvidíš sám.."
"Kde budu spát?"
"S ním na pokoji...Konan tětam dovede.."
Kývl na Konan, ta postrčila Deidaru a vedla ho k Sasorimu do pokoje.
Došli k tmavým dřevěným dveřím, Konan zaklepala. Dveře se po chvíli otevřeli, Dei pouze spatřil stín něčí postavy.
"Sasori...Tohle je Deidara.."
"A co já s tím?"
"Je to tvůj nový týmový partnert...Jsi jeho sensei.."
"Hm.."
"Bude s tebou v pokoji.."
Sasori dveře více pootevřel a zmizel do tmy. Deidara na sucho polkl. Poděkoval Konan a vešel. Pomalu a potichu zavřel dveře. Jeho ruka šmátrala po světle.
"Zapomeň na to!" okřikl ho Sasori.
"Tvoje postel...Je ta vlevo!" máchl rukou ve tmě.
Deidara kývl. Jeho světlounké modré oči ve tmě zářili. Sasori si toho všiml. Deidarovo oči ho učarovali. Nemohl se na něj přestat dívat. Deidaru zase upoutali Sasori červené oči, které nešli přehlédnout. Zamiloval se do nich. Přišel k Sasorimu, otočil se od něj směr vlevo a našel svou postel. Na nic nečekal, lehl sim otočil se k Sasorimu zády a usnul. Byl to dlouhý den.

Ráno Deie probudili sluneční paprsky. Protáhl se a vstal. Kouknul se na postel vedle, byla prázdná. Rozhlédl se po místnosti, nikde však svého sensei nespatřil. Maličko zesmutněl, těšil se, že se probudí s pohledem do jeho krásných rudých očí. Ale nic. Vstal, oblékl se a vydal se na průzkum bludiště. Po cestě se srazil s Konan.
"Kde máš Sasoriho?"
"Nevím.."
"Chudáku..On tě tady nechá jen tak bloudit, mizera..Pojď, máme snídani, všichni společně. Pein tě chce představit ostatním, zavedu tě tam.." usmála se na něj mile a vedla ho do jídelny.
Když vešli, všichni už seděli na svých místech. Jediné volné místo bylo na konci pravé řady, vedle Sasoriho. Dei se rozhlédl po místnosti. Nikdy v životě si ho neprohlíželo tolik párů očí. Znervózněl. Jeho pohled padl na Sasoriho. Chvíli na něj upřeně hleděl, pak se sebral a posadil se vedle něj. Věnoval mu přitom milý úsměv. Jako odpovědí se mu dostalo ignorování. Zesmutněl.
Současnost
Dneska je to naprosto jinak. Od té doby uplynuly dva roky. Mezi Deidarou a Sasorim panuje naprosto jiný vztah. Oba se milují, ale ani jeden si to nedokáže přiznat. Chovají se k sobě hulvátsky. Zrovna dostali za misi najít a přivést Jinchuuriki jednoocasého.
Mise splněna. V patách jim bylo pár ninjů z Listové, z toho si ale nedělali hlavu. Začli z Jinchuurikiho vysávat démona. Zrovna když skončili, do jejich skrýše vtrhli shinobi z Konohy. Deidarovo jílový pták "sezobl" Gaaru a Dei s ním pak odletěl. Kakashi a Naruto se vydali za ním. Na Sasoriho zbyla Sakura a jeho vlastní babička Chiyo.
Po dlouhém boji Dei skončil bez rukou. Potkal Zetsu a Tobiho. Ti mu řekli, že po Sasorim není ani stopy. Deidara se vyděsil, i když to na sobě nedal znát. Sedl na jílového ptáka a letěl směr jejich úkryt. Když se dostal na místo, v očích se mu objevilo zděšení. Z úkrytu zbyli jen trosky. Dei se vrhl do těch trosek a hledal jakoukoliv část, která by patřila Sasorimu. Zanedlouho v sutinách spatřil jeho rudé vlasy. Rozeběhl se k němu. Když k němu doběhl, do očí se mu nahrnuli slzy. Sasori byl mrtev. Popadl ho do náruče a křičel. Křičela bolest z jeho srdce. On ho miloval. Proč mu to nikdy neřekl? Teď toho litoval. Náhle se pohli Sasoriho oči.
"P-proč pl-lá-češ De-i-da-daro.." mluvil tiše, ale srozumitelně Sasori. Deidara se lekl.
"Sasori-sama! Kdo vám to udělal?"
"Ne-plač..."
"Já...měl jsem vám to říct!" plakal víc a víc. Bylo mu jasné, že Sasoriho už nikdo a nic nezachrání. Sasori ho pohladil po tváři.
"Miluju vás!!" křikl Deidara. Věděl, že je pozdě, ale aspoň to Sasori bude vědět. Sasori se usmál.
"T-taky...tě...mi-lu-lu-luju.." naposled vydechl. Jeho rudé oči se naposledy podívali do těch krásných zářivých modrých očí. Zemřel mu nakonec v náruči.
Deidara se nezmohl na nic jiného než na pláč. Vzal jeho tělo do náruče a vrátil se zpět do hlavní skrýše Akatsuki.
Pohřbil Sasoriho nedaleko skrýše a každý den ho navštěvoval. Od té doby se Deidara hodně uzavřel do sebe. Jako parťáka dostal Tobiho. Byl na něj protivný, radši by byl sám.
Jednoho dne byl Deidara na misi s Tobim. V ten den se odehrála velká bitva mezi bratry Uchihy. Sasuke zabil Itachiho. Po cestě ale narazil na Deidaru.
Byl to krutý a dlouhý boj. Nakonec se Deidara rozhodl použít sebevražednou techniku.
"Omlouvám se, Tobi..." řekl.
To byli jeho poslední slova.
Pak prostě vybuchl. Jakoby se rozplynul. Po jeho těle nezbylo nic.
Jen jeho duše.
Otevřel oči. Všude kolem něj bylo bílé světlo.
"Jsem..já..jsem mrtvý?" zeptal se. Jakoby se ptal sám sebe.
"Ano, jsi.." ozval se něčí hlas. On ten hlas znal. Patřil jemu. Otočil se. V bílém světle spatřil jeho sensei. Jeho rudé oči zářili jako vždy.
"Sa-so-ri.." Deidara skoro nedýchal. Sasori k němu přistoupil a políbil ho. Přitulil si ho k sobě.
"To..se mi zdá?"
"Ne, kdepak! Teď..už budeš na vždy se mnou.." řekl mu Sasori. Podíval se do jeho modrých očích, po kterých se mu stýskalo. Popadl Deidaru za ručičku a kráčel s ním do ráje.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama