Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Obligation or Love - recenze

22. července 2011 v 21:16 | Aki |  Obligation or Love
hl.postavy: Kuroi, Denki, Oishi, Fukuin, Genki
info: Mladá princezna není jen princezna, ale také jeden z nejlepších samuraiů. To se ovšem nezamlouvá jejímu otci, který by si jí představoval na trůně. Tajně pořádá zásnuby a domlouvá svatbu. Kuroi s tím nesouhlasí. Je mladá a chce si žít podle svého. Líbí se jí práce samuraiů. Díky její druhé identitě se setkává i se svou láskou - další z nejlepších samuraiů Denki, který nemá ani potuchy o tom, že Kuroi je princezna. Nikdyby se to nedozvěděl, kdyby nenastali komplikace. Ale..jaké komplikace? Co se v skutečnosti stane a jak se s tím oba vypořádají? Zvolí si Kuroi nakonec lásku, nebo povinnost?

postavy:
Kuroi, 20let, princezna
Denki, 22let, samurai
Oishi, 40let, matka Kuroi
Fukuin, 45let, otec Kuroi
Genki, 40let
recenze: Mladá princezna není jen princezna, ale také jeden z nejlepších samuraiů. To se ovšem nezamlouvá jejímu otci, který by si jí představoval na trůně. Tajně pořádá zásnuby a domlouvá svatbu. Kuroi s tím nesouhlasí. Je mladá a chce si žít podle svého. Líbí se jí práce samuraiů. Díky její druhé identitě se setkává i se svou láskou - další z nejlepších samuraiů Denki, který nemá ani potuchy o tom, že Kuroi je princezna. Nikdy by se to nedozvěděl, kdyby nenastali komplikace. Fukuin slíbí svou dceru krutému panovníkovi ze vzdálenější říše. Kuroi s tím nesouhlasí a na truc se snatek odmítá. To se krutému panovníkovi nelíbí, a proto Kuroi unese. Oishi vše řekne Denkovi. Denki se vydává Kuroi hledat, ale nenajde jí, a proto se vrátí a čeká. Kuroi se vrátí o 5let později, protože její otec umírá. Je provdaná a má s Genkim syna.
Co na to asi řekne Denki, který na ní celou tu dobu čekal a stále jí miluje? Jak zachová Kuroi? Čí je to syn, je opravdu Genkiho? Co se stane a vybere si Kuroi nakonec lásku, nebo povinnost?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama