Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Nekončící láska...Ita X Dei

22. července 2011 v 21:38 | Aki |  jednorázovky
Byl podzimní den. Zase pršelo, ale on měl déšť rád. Vyběhl ven a jako malé děcko začal skákat v kaluži. Sice to pro něj nebyl moc šťastný den, ale to se mělo změnit. Najednou z ničeho nic přestal skákat. Stál tam a plakal. Jeho slyz ale nebyli vidět, zakrýval je déšť. Ten déšť, který tolik miloval. Ale něco přeci jen miloval ještě víc. Miloval svého společníka v Akatsuki. Jenže, on..nebyl jen tak obyčejný. Strašný děvkař...Deidara se bál, že si z něj udělá jen pouhopouhou hračku, a proto se mu vyhýbal. On ho ale miloval a bylo to pro něj velmi těžké. Každý pohled do jeho očí stačil, aby poznal, že jeho láska je čím dál tím větší. Byl by pro něj schopen udělat cokoliv, ale toho si Itachi vůbec nevšímá. On má všechny akorát na jednu noc. Proč se sakra musel zamilovat zrovna do něj? Tuto otázku si kladl každý večer, ale odpověď v nedohlednu. Stál tam a opět přemýšlel nad touto otázkou, když se náhle ozval jeho hlas. Hlas milované osoby.
"Co tam tak stojíš v dešti!? Pojď dovnitř, ještě se nachladíš!"
Dlouhý pohled do těch hlubokých, nemilosrdných černých očí. Jen tenhle jediný pohled stačil a už zase se mu honili hlavou mlsné myšlenky. Myšlenky na Itachiho, který tam stál a čekal, až k němu Deidara poslušně přijde.
"Proč si stál venku v dešti?"
"Mám rád déšť.."
"Ano, máš pravdu...déšť je nádherný.." Hladil ho po vlasech a po tváři.
"Co to děláte, Itachi-sama!?" Byl vyděšený. Nikdy se k němu takhle nechoval.
Itachiho pohled padl do těch zářivých, dětských modrých očí. Spatřil něhu a touhu. Touhu po lásce. Pomalu se k němu naklonil a políbil ho. Čekal co se stane. Deidara byl překvapen, ale jen jeden polibek mu nestačil. Vrhl se na Itachi rty jako dravý sokol na svou oběť.
"Počkej, počkej...Nějaký nedočkavý, ale tady ne, někdo by nás mohl vidět...pojď se mnou..." popadl Deidaru za ruku a táhl ho někam pryč. Na obličeji mu pohrával šibalský úsměv. Deidara kráčel jako poslušná hračka vedle Itachiho. Tohle přesně nebyl jeho sen, ale je to lepší než nic.

Zavedl ho do svého pokoje.
"Ale, co když se objeví Kisame-sama!?"
"Neměj starosti...Kisame je na misi a ještě dlouho se neukáže..."
Itachi jeho další otázky umlčel vášnivým polibkem. Toužil po něm, víc než po komkoliv jiném. Začal si hrát s jeho jazýčkem a čekal, až se Deidara zapojí do hry, což dlouho netrvalo. Přímo a doslova z něj serval Akatsuki plášť, zatímco si sundal svůj a povalil ho na postel. Obkročmo si na něj sedl, vytáhl z kapsy kunai a rozřízl mu triko. Jazykem začal přejíždět po jeho hrudi. Pak se přesunul ke krku, kde se snažil o cucflek, zatímco mu rukou přejížděl po jeho nahé a vypracované hrudi. Deidara mu tiše vzdychá do ucha. Itachi ho vysvleče do naha, zatímco už sám je nahý. Obrátí ho na záda a tvrdě do něj vnikne. Přiráží víc a víc doku oba nedosáhnou vrcholu. Pak se Itachi svalí vedle Deidary, přitáhne si ho k sobě a přitulí se k němu.
Náhle uslyší nějaký zvlykot. Jeho hruď je za okamžik vlhká. Pohladí Deidaru po vlasech.
"Ty pláčeš?"
"N-ne.." vzlykne.
"Nemáš se za co stydět, i muži pláčou...Proč pláčeš?"
"Já...vždy jsem si přál, toužil jsem jednou po tomhle okamžiku, ale....přál jsem si, aby to bylo z lásky. Už dlouho tě miluji, Itachi! A nemohu si pomoct....Ale zatímco já tě miluji, ty mě má jen jako hračku.."
"Blázínku.."
"A teď se mi ještě ke všemu vysmíváte.."
"Já se ti nevysmívám! Opravdu si myslíš, že bych za tebou z ničeho nic jen tak přišel, políbil tě, vzal tě k sobě do pokoje a vyspal se s tebou!?? Jestli si tohle opravdu myslíš, tak mě to moc mrzí, protože já k tobě taky už delší dobu něco cítím! Deidaro...já..těžko se mi to říká, ale...Miluji tě!"
"I-itachi?"
"Nic neříkej..."
Políbil ho a navzájem si usli v náruči. Tento den byl pro Deidaru nejšťastnější v životě. Splnilo se mu jeho velké přání.
Už je to nějaký ten čas, co se Deidara a Itachi dali dohromady. Deidara se zrovna vracel z mise. Těšil se moc až se uvidí s Itachim. Rozeběhl se za ním do jeho pokoje, kde na něj ale čekalo nemilé překvapení. Otevřel dveře a spatřil Itachiho a Kisameho ve velmi intimním postavení. Zůstal stát jako opařený a nevěděl co dělat.
"Jak si mi tohle mohl udělat!!?" zakřičel, třískl dveřmi a utekl.
"Dei! Počkej!" Zakřičel na něj, bylo už ale pozdě.
Deidara se rozběhl rovnou k sobě do pokoje, kde vpadl Sasorimu do náruče.
"Měl jste pravdu, sempai! Měl jsem vám věřit! Je to děvka!" křičel a plakal. Sasori ho objal a utěšoval ho jako malé dítě.
Deidaru to sebralo. Už nikdy s Itachim nepromluvil. Snažil se na něj zapomenout, ale pořád ho miloval. Itachi se mu to tolikrát snažil vysvětlit, nikdy se mu to ale nepodařilo. Nikdo se nedozvěděl o té noci pravdu. Itachi s Kisamem nespal dobrovolně. Kisame se na něj prostě vrhl. Což Itachi nečekal a zaskočilo ho to. A zrovna v tu chvíli se otevřeli dveře a v nich stál jak naschvál Deidara.
Už je to nějaký ten čas zpátky. Dei je pořád nešťastný a bolí ho to, ale našel si někoho jiného. Nyní je s Tobim. Moc ho miluje, i když Tobi Itachiho nikdy nenahradí. Když se to Itachi dozvěděl, ranilo ho to u srdce.
Jednoho dne dostal Deidara misi. Naneštěstí s Itachim. Oba dva šli mčlky vedle sebe, ani se na sebe nepodívali. Vyměnili si role. Tentokrát byl chladný jako led Dei a Itachi se tvářil jako ublížené malé dítě. Celá mise probíhala bez komplikací, ale na cestě zpátky je zastihli nějací ninjové. Neměli s nimi žádné problémy, pak ale Dei padl do pasti. Ninjové ho unesli. Itachi se vydal za nimi, aby ho zachránil. Když dorazil k jejich skrýši a dostal se dovnitř, spatřil nechtěné.
"Nikdy se ode mě nic nedozvíte!" křikl Deidara.
Ninjové už ho měli plný zuby, Dei byl svázaný a oni ho mučili. Po dlouhé chvíli ninjové shledali, že Dei jim žádnou informaci nedá. Zrovna, když do místnosti vpadl Itachi, jeden z ninjů Deidaru probodl. Deidara před jeho zraky umíral. Itachi se za ním rychle rozeběhl. Dei mu padl do náruče. Itachi plakal.
"Nemíš umřít! Nesmíš!"
"N-neplač.."
"Ta noc, nebylo to tak jak si myslíš! Kisame se mě pokusil znásilnit! Deidaro prosím odpusť, odpusť! Já tě miloval a vždy budu milovat!"
"T-taky tě m-miluju..."
Jeho trápení skončilo. Vydechl naposled. Itachi byl rád, že se Deidara konečně dozvěděl pravdu, ale plakal víc a víc. Člověk, jediný člověk, kterého kdy miloval ho opustil. Už neměl pro co žít. Vzal katanu a probodl si srdce.
Za okamžik se znovu setkal s Deidarou.
"Proč si to udělal?"
"Můj život bez tebe nemá cenu!"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama