Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Naruto 03

22. července 2011 v 21:09 | Aki |  Naruto
U HOKAGE V KANCELÁŘI:
"Tak Rin, proč si opět svolala setkání jouninů? A nechala sis zavolat pouze sebe a Kakashiho?" ptá se rozzuřený Sarutobi Rin. "Uhm....víte pane...nevím jak to říct, ale...něco moc důležitého jsem zjistila při své misi mimo Konohu bez teamu 6!" Ozvalo se klepání a vstoupil Kakashi. "Volal ste mě, Sarutobi?" Kývnul Rin na pozdrav. "Ne...Hogake tě zavolal kvůli mně" zvolala Rin. Hokage pokynul, aby se Rin a Kakashi posadili a Rin poté spustila: "Jak sám víte, Hokage, byla jsem na misi. Při dokončení mé mise se našlo pár mrtvých těl..a mezi nimi i jedna dívka. Jak víte, v mém týmu má být údajně Aki, jejíž děda zemřel na následky Orochimarovýhc testů a jejíž rodiče zabil Kuuby. Ale, to není ona! Ta dívka, kterou sme našli mrtvou nedaleko sídla Akatsuki, to je ta dívka jejíž děda podlehl Orochimarovým testům!" Oba dva se moc podivily a pak už je napadla jen jedna jediná společná otázka: "Kdo je potom ta dívka v tvém týmu?" "Víte, obě dívky u sebe měli nějaký přívěšek na krku. Jedna ho měla ve tvaru kolečka. To byla ta mrtvá dívka, měla tam fotky svých rodičů. A Aki z mého týmu měla přívěšek ve tvaru hvězdy a na něm vyrytý blesk. Uvnitř byla fotka mladšího Kakashiho."
Rin podala přívěšek ve tvaru hvězdy Kakashimu, aby si ho mohl sám prohlédnout. Byla to pravda, otevřel a spatřil v něm sebe v době, kdy byl genin. Podal přívěšek Sarutobimu a on si ho začal prohlížet a zkoumat ho. "Ale..jak je to možné?"divil se Kakashi.

× "Oh...Aki...to je ale pěkný přívěšek. Mohu se na něj podívat?" "Jistě, Rin-sensei." Aki podala přívěšek Rin a ta když ho otevřela, nevěřila svým očím - v přívěšku byla fotka Kakashiho, když byl geninem. "Poslyš, Aki....kde si vzala tu fotku s přívěškem?" "Já ani neví, mám jí už od malička. Prý mi ho darovala maminka, když umřela." "A kdy umřela?" "Říkali, že hned po porodu." "Kdo ti to říkal?" "Já nevím...Vyrůstala jsem v takové organizaci. Ale jen do pěti let. Pak mě přivedli sem do Konody a vyměnili mě tu za jinou dívku, říkali, že to tak bude lepší, že si najdu nové přátelé a že budu výborná studentka na akademii." usmívala se Aki. Rin už tušila, kdo Aki je, ale nechtěla dělat předčasné závěry, a proto se zeptala ještě na jednu věc. "Aki?" "Ano, Rin-sensei!?" "Nevíš, jestli máš nějaké sourozence, nebo jaké máš příjmení?" "Nic takového netuším, ale...možná ten v tom přívěšku by mohl být můj bratr. Ti lidí z organizace říkali, že ano...že je to můj bratr." Aki stále nechápala, proč se jí na to její sensei ptá, ale bylo jí to celkem jedno. S nikým o své minulosti ještě nemluvila, a tak byla i docela ráda, že to někomu řekla. "Aki?" "Ano, Rin-sensei" "Mohu si ten přívěšek na chvilku pučit? Mohla bych dokázat zjistit kdo si a kdo je ten muž v přívěšku...možná je to vážně tvůj bratr" "Jistě Rin-sensei. Budu ráda, když mi někdo pomůže zjistit kdo sem. A teď mě prosím omluvte, musím už jít. Mám se sejít s klukama" usmála se Aki a běžela ven. Rin tam ještě stála a stále se dívala na tu fotku, pak rychle běžela za Hokagem.....×
"Tak teď už chápete?" "Tím chceš říct Rin, že už sme našli tak dlouho pohřešovanou dívku. Našli sme Kakashiho mladší sestru!?" Pohled Rin a Hokageho padl na Kakashiho. Kakashi nevěděl co říct, byl z hlouby duše strašně rád, ale zase na druhou stranu nevěděl vůnec co bude dělat, až se to ta dívka doví. "A...a kdy jí chcete říct, že jsem...že jsem její starší bratr?" "Pokud budete souhlasit, řekla bych jí to až po skončení chuuninské zkoušky. Neměla by protrpět další stres, nedělá jí to dobře." "Jistě, já s tím souhlasím. Rin, Kakashi - můžete odejít. Mám i jiné věci na práci. Joo....a...tady je ten přívěšek."
Rin a Kakashi opustili Hokageho kancelář. Kakashi byl stále zmatený, ale měl radost. Konečně našel svou sestru. Byla tak podobná jejich matce a on zase otci. Rin měla zase radost, že potěší Aki tím, že konečně zjistila, kdo vlastně Aki je. "Uhm...Kakashi?" "Hm?" "Měl by si o ní něco vědět. Víš, objevil se u ní sharingan. Teď z neznámého důvodu. A tak tě prosím, až...až se s ní seznámíš a stanou se z vás praví sourozenci...mohl...mohl by si jí také trénovat, aspoň trochu?" "Rin...až se z nás stanou praví sourozenci, bude se ke mně moc i nastěhovat. Budu velice rád. A budu ji i moc rád trénovat, je to přeci moje malá sestřička." usmál se a zmizel v oblaku dýmu. Rin už byla ze všeho toho unavená, a tak si šla domů odpočinout.
DRUHÝ DEN:
-crrrrrrrrr-
"Probohaaaa...co je zase?"
"Ehm...vstávej...máme trénink...zapomělas?"
"Mnu jasně že ne....dyť už vstávám!!!"
Tak vstanu a du se oblíct. Vyjdu ze dveží a v puse mám rohlík. Za dveřmi stojí Sai a když vyjdu tak na mě divně kouká.
"Co je?" zeptám se s rohlíkem v puse a du na místo tréninku. Sai stojí a kouká, po chvíli kráčí za mnou. "Co to máš v puse?" "Noo...tomu se říká rohlík. A ten rohlík je moje snídaně" "Aha...tak dem."
Došli sme do lesa, kde na nás už nertpělivě vyčkávala Rin. "Kde ste sakra byli???" "Promiňte Rin-sensei. Zdržel jsem se. Byl sem pro Aki, ale ona ještě spala" "Jo...No, co?? A to si říkáš člen týmu? No teda dík!"
Začali sme trénovat a fakt nám to šlo. Procvičili jsme si nový techniky a tak. Rin-sensei na nás byla pyšná a taky nás pochválila.
"Aki?"
"Ano, Rin-sensei?"
"Potřebuji ti něco důležitého říct"
"Uhm....Saii?"
"Ano?"
"Víš..ehm...Rin-sensei se mnou teď potřebuje mluvit, o něčem důležitém. Šel...šel by si zatím napřed a počkal na mě...uhm...třeba...v Ichiraku Ramen?"
"Ano, Aki. Tak zatím ahoj" zamával na mě a šel napřed.
"Tak! Co ste potřebovala, Rin-sensei?"
"Už jsem našla tvého staršího bratra, takže už víme kdo si."
"Vážně? To je úžasnéé!! A kdo teda jsem?"
"Noo...dohodli jsem se s tvým bratrem a s Hokagem, že bude lepší, když ti to řeknem až po skončení chuuninské zkoušky. Nevadí ti to?"
"Ne, nevadí. Akorát nevydržim to napětí! Ne...dobře...počkám"
"Dobrá, tak..můžeš jít. Ale prosímtě, nikomu zatím nic neříkej. Vše se dozvíš až v ten správný čas!"
"Dobře. Sboheem!" Rozloučila sem se s Rin-sensei a vyrazila sem na cestu
MEZITÍM V ICHIRAKU RAMEN:
"Hele, Sasuke. Kdo se to k nám blíží! Nazdárek, Saii! Kde máš Sasakiho?" volá na Saie Naruto.
"Sasaki je ještě v nemocnici. Ahoj Naruto, ahoj Sasuke. Jak se máte?"
"Ahoj, Saii. Nepřipojíš se?" zeptal se Sasuke.
"Jo, rád. Musím tu počkat na Aki."
"Od kdy musí čekat kluk na holku?" podivil se Naruto.
"Poprosila mě o to, musela probrat něco s Rin-sensei."
"Co to asi mohlo být?" ušklíb se Naruto na Sasukeho a Sasukeho ho praštil: "Radši mlč, ty idiote!"
"Hele, kluci?" zeptal se najednou Sai.
"Hm?"
"Mám na vás takovej dotaz. Co mám dělat, když chci holku pozvat ven?"
"Jakto myslíš ven? Myslíš jako ven, nebo jako ven?" podivil se Sasuke
"A pak kdo je tu idiot, Sasuke!" začal se smát Naruto a Sasuke se urazil.
"Ehm...nooo...myslím ven jako...jít se třeba projít k jezeru"
"Aha...no tak to se holky normálně zeptáš, jestli s tebou pude ven, se třeba projít k jezeru"
"Oh..aha...díky Naruto"
"Ty chceš pozvat konečně Ino ven, na rande?" zeptal se Sasuke nechápavě
"Ino? To je ta blonďatá.....?" diví se Sai
"Noo..tak to teda bude jiná. Tak kdo je ta šťastná, kterou chceš pozvat ven?" vyzvídá Sasuke, zatímco Naruto srká svůj 20.ramen.
"Noo....Aki"
"To je ta z toho tvýho týmu?"
"Hai, to je ona. Už dlouho sem jí chtěl pozvat, ale nevěděl sem jak"
"Jo...ta je docela pěkná. Tak si to spolu užijte"
"To až - srk - zjistí Ino - srk - tak jí - srk - raní mrtvice - srk!!"
"Proč myslíš?"
"Toe snad jedno! Poď Naruto, Saiovi se blíží návštěva!" Sasuke čapne Naruta a táhne ho násilím pryč.
"Ahoj kluci!" "Ahoj Aki" zmizí za roh.
"Ahoj Saii, díky že si na mě počkal. Kam to vlastně šli?"
"Já sám nevím, ale mysleli si, že chci pozvat Ino ven"
Aki se začala smát a sedla si vedle Saie
"Tobě se ta Ino líbí?"
"Ani ne, ani nevím, která to je. Nelíbí se mi."
"Aha, poslyš. Já sem z dneška hrozně unavená, asi už pudu domů"
"Já...já tě doprovodím...." začervenal se trochu Sai
"Jak chceš" zvedla jsem se a šla domů, s doprovodem. xD
"Taaak! A sem doma...Už...už můžeš jít domů, Saii. A dík za doprovod"
"Nemáš zač. Poslyš, chtěl sem se tě na něco zeptat?"
"Ptej se, na cokoliv"
"Ehm...totiž...nechtěla bys...nechtěla by si jít se mnou ven...se projít..třeba...třeba k jezeru?"
"Noo...Co třeba zejtra večer?"
"Jo! Dobře! Zejtra, v sedm večer se pro tebe stavim, jo?"
"Dobrá, tak..ahoj"
"Ahoj"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama