Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Naruto 02

22. července 2011 v 21:08 | Aki |  Naruto
Doběhli sme k nemocnici a k němu do pokoje sem přímo vrazila. Zrovna byl u něj doktor a polekal se.
Mnu ale to já se lekla taky. Sasaki byl v bezvědomí a vypadal teda dost uboze. "Co se s ním děje? Je v pořádku?"
Všimla sem si, že začal otvírat jedno oko. Doktor se pousmál a odešel. Hned za ním přišel Sai a zamířil rovnou k jeho posteli.


Chvíli sem ještě stála na místě a vzpamatovávala sem se ze šoku, ale pak sem sebou mrskla a stoupla sem si k němu.
Litovala sem ho. Koukla sem na něj se slzami na krajíčku a pak sem se pousmála. Objala sem a rozplakala se.
Byla sem na něj hrdá, ale zároveň sem na něj byla naštvaná. Z očí se mi spustili slzy. On se jen usmál a objal mě taky.
Sai k nám přistoupil a začal se s námi také objímat. Usmíval se, upřímně. V tu chvíli se rozrazili dveře a v nich stála udýchaná Rin-sensei.
Byla překvapená z toho, že nás tam takle vidí. My se Saiem sme se lekli a tak sme přestali Sasakiho objímat, ten z toho celý rázem zesmutněl.
"Mluvila sem s doktore. Sasaki má pár modřin, ale ze zranění vyvázne celkem snadno. Za tři měsíce se koná závěrečná třetí zkouška, a to už se na vás Sasaki bude moct jít podívat." pousmála se Rin-sensei a došla k nám a posadila se na židli vedle mě.
Koukala sem ze Sasakiho na ní a nechápala sem. "Sasaki tedy nevyhrál svůj boj?" Byla sem překvapená, jelikož Sasaki je dobrý bojovník. Sasaki pouze sklopil hlavu a naznačil něco jakoby úsměv a zakroutil hlavou.
Neměla sem zdání o tom, co se tam stalo, jediné co mi bylo jasné bylo, že už musím jít. Rozloučila sem se a zamávala sem Sasakimu a Rin-sensei.
Ta tam s ní ještě chtěla zůstat a Sai mi nabídl že mě doprovodí domů. Po cestě sem se ho zeptala, co se vlastně stalo, když Sasaki bojoval.
"Sasakimu se moc nechtělo bojivat, chtěl zůstat u tebe, ae nakonec se potom odhodlal a seskočil dolů.
Měl bojovat s tím druhým z týmu toho chlápka, s kterým si bojovala ty. Vypadalo to, že ten boj bude hned skončený a že vyhraje Sasaki. Ale, první dojem klame.
Sasaki se držel rady Rin-sensei a čekal, až začne ten chlapík bojovat. Ten chlap mi o začátku nesedl a už vůbec ne potom co udělal.
Najednou se jen tak bez žádných zbraní vrhl na Sasakiho. Sasaki to nečekal, ale vytáhl si kunai a hodil ho po něm. Trefil ho přímo do ruky.
Ninja začal krvácet a najednou z ničeho nic zmizel a objevil se bez zranění za Sasakim. Sasaki tohle nečekal, tkaže ho ninja překvapil a dal mu nakládačku.
Použil nějaká ninjutsu a obklopil ho svými klony. Pravý ninja ho držel a klonové na něj útočili. Nikdo nic neudělal, prý to nebylo v rozporu s pravidly. Ovšem Rin-sensei už rudla vzteky a chtěla zápas ukončit, ale najednou se stalo něco podivného.
Všechny klony toho ninji zmizeli a ten ninja s eobjevil na druhé straně haly a sedl si a opřel se o zeď. Sasaki se na něj chtěl vrhnout, ale zničeho nic spadl k zemi a v zádech měl zaražené tři shurikeny, ve tvaru Orochimarova znamení.
Všichni nevěřili svým očím a Rin-sensei nevěděla, co má dělat. Po pár vteřinách prostě seskočila dolů a zápas ukončila. Poté ho okamžitě donesla do nemocnice.
Ninja vyhrál. Ostatní to potom začali řešit a když se Rin-sensei vrátila, ty si se probrala a v očích si měla sharingan.
Nejdřív sme se s Rin-sensei lekli, ale potom ti najednou zmizel a ty si nevěděla co se děje. Když ostatní dořešili jednání, přišel sem na řadu já a bojoval sem se třetím členem týmu těch dvou.
Vyhrál sem a pak sme utíkali za Sasakim do nemocnice."
Vůbec ničemu sem nerozuměla a byla sem strašně vystrašená, možná sem se i trochu klepala. Sai si sundal svojí košili a přehodil jí přeze mě.
Poděkovala sem mu a usmála se. Chvilku jsem ještě řešili Sasakiho zápas, ae pak sme to nechali být. Stáli sme u mě před domem. Bydlím ve stejném domě jako Naruto, akorát že hned vedle něj.
Sai mě doprovodil až ke dveřím a pak z ničeho nic zčervenal. Čím dál tim víc se ke mě přibližoval, jako kdyby mě chtěl políbit, a já nevěděla co udělat, spanikařila sem a tak sem si sundala jeho košili a podala sem mu jí.
On nejdřív nehápal ale pak si jí vzal. Rozloučila sem se s ní, zalezla domů a zavřela sem dveře. Podívala sem se do kukátka a on tam pořád stal a v öbličeji měl ten smutný a nechápavý výraz. Měla sem nutkání otevřít ty dveře a políbit ho, ale než sem se k tomu odhodala, byl pryč.
Dnešek byl teda dost divnej den. Šla sem se vysprchovat a pak sem šla spát. Zdálo se mi o Sasakiho zápasu, byla to pro mě noční můra.

Druhý den mě probudil zvonek od mého bytu. Vstala sem a v pyžamu sem šla otevřít, byla sem ještě trochu ospalá a tak mi nedošlo, že by za těmi dveřmi mohl stát ten kdo tam stál.
Otevřu dveře, na sobě nějaký mini-kraťásky a tílko(moje pyžamo) a zírám, on na mě zvonil Sai. Zčervená a otočí se zády. Nechápu proč a pak se podívám do zrcadla, který mám v bytě kousek od dveří a hned mi to dojde.
Řeknu mu, ať de dál, zavře dveře a počká na mě chvilku. Usadila sem ho na pohovku, kterou tam mám a šla sem se převlíct do pokoje. Za pár vteřin sem vylezla a šla sem si vyčistit zuby. A na to, že mám Saie posazenýho na pohovce, sem totálně zapomněla.
Umyla sem si obličej, učesala sem a šla sem si sednout na pohovku a spatřila sem Saie. Chvilku sem na něj zírala a on se začal červenaT. Pak mi došlo, že sem ho vlastně pustila dovnitř.
"Proč si vlastně přišel?" "Chtěl sem si popřát dobré ráno.....a říct, že nás volá Rin-sensei" Usmála sem se , popadla ho za ruku a táhla ho ven. Venku před domem sme narazoli na team 7, bez Sakury, která nepostoupila.
Pozdravili sem je a spěchali sme rychle na naše obvyklé tréninkové místo v lese. Rin-sensei už na nás čekala. Vysvětlila nám, jak to bude v dalším kole a proč bude až tak za dlouho.
Pak nám i řekla, koho budeme mít za soupeře. Já schytala toho, co bojoval se Sasakim. Dala sem ruku v pěst a dnesníšho dne sem si přísahala, že to ode mě pěkně schytá i za Sasakiho.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama