Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Naruto 01

22. července 2011 v 21:08 | Aki |  Naruto
U 3.Hokage v kanclu:
"Jak jistě sami víte, nlíží se chuuninská zkouška. Kakashi, Rin, Kurenai a Asumo, přistupte
blíž a řeknete mi, zda přihlásíte své rookies na chuuninskou zkoušku!?"
"Kakashi,team 7 - Sasuke Uchiha, Naruto Uzumaki a Sakura Haruno. Souhlasím s tím aby se zůčastnily
chuunisnké zkoušky."
"Kurenai, team 8 - Kiba Inuzuka, Hinata Hyyuga, Shino Aburame. Také souhlasím."
"Asumo, team 10 - Ino Yamanaka, Shikamaru Nara, Chouji Akimichi. Souhlasím"
"Rin, team 9 - Aki Moshiko, Sasaki a Sai. Souhlasím"
"Mnu tedy dobrá, všech 12 rookies se zůčastní chuuninské zkoušky" dopoví 3.Hokage a senseiové rookies mohou odcházet.
____________________________________________________________________________________________
Kakashi se podívá na Rin, usměje se a tu mu úsměv opětuje. "Rin? Nechtěla by si třeba potom někam zajít? Se mnou..."
Rin se zapřemýšlí a po chvilce řekne "Ne, nemám čas. Sbohem" Zámavá na něj a zmizí. Kakashi jenom stojí a s údivem zírá na místo, kde jestě před chvilkou stála jeho tajná láska Rin.
____________________________________________________________________________________________
Přiběhla jsem ke hranicím Konohy, jelikož mi přišla zpráva od Rin-sensei, že se má team 9 sejít.
Asi sem dorazila pozdě, jelikož tam už všichni stáli. Sasaki mi jenom s úsměvem dodal: "A pak že já sem jako Naruto"
Ušklíbla sem se na něj a dala mu pohlavek, Sai se jen usmál a Rin-sensei pouze zakroutila hlavou, byla už celkem zvyklá, protože se to stávalo téměř pokaždé.
"Tak a dost. Mám pro vás zprávu. Zúčastníte se jako team chuuninských zkoušek. Přihlásila sem vás, ale pokud se nebudete chtít zúčastnit, staří říct a já vás odvolám!?"
Podívala jsem se na kluk a vyhrkla jsem: "Kdepak. Samozřejmě, že se zúčastníme!"
Rin se usmála, podala nám přihlášku a řekla pouze v kolik kam se máme dostavit a zmizela.


2.den...

Přiběhnu ke klukům, kteří už sou i celkem netrpělivý. "Ahoj, promiňte, ale zaspala jsem. A ano Sasaki, já vím, sem jako Naruto" Oba dva se usmáli a pak se jenom za mnou ozval nějaký povědomý hlas:
"Ty si jako Naruto? Mnu tak to je škoda, já nevěděl, že jsi taky tak otravná!" Otočila sem se a tam stál Sasuke se svým teamem.
Mírně sem přimhouřila oči a zuřivě jsem na něj pohlédla: "Nevím kdo je tu otravný, jestli já, která si všímá jenom svých teamových partnerů, nebo TY, který se vtírá a poslouchá cizí rohovory!"
On se jen podivil a s úsměvem dodal: "Mnu dobrá, nejsi jako on, si taková jaká jsem si myslel. Normální holka" a prošel kolem mě a šel dál do budovy.
Otočila sem se a spatřila sem to co sem mohla čekat, zrudlého Naruta a naštvanou Sakuru. Šťouchla sem do kluků a vešli sme dovnitř.
Nečekali sme takový nával, vážně tu bylo narváno. Různí ninjové z různých vesnic. Ta zkouška přeci jen nebude ledajaká.


Večer...
1.zkouška proběhla celkem dobře. Prolezli sme! Sem tedy zvědavá na 2.zkoušku...


Další den...
Sešli sme se brzy ráno. Poté nám ta ženská - Anko - vysvětlila co se bude dít. Zvedla sem se ze země a šla si pro náš svitek.
Dostali sme nebeský, takže sme museli získat zemský. Mnu to sem tedy zvědavá, od koho ho získáme.
Vbhěli sem do lesa a já navrhla: "Lidi, hele..Máme na to čtyři dny. Navrhuji tedy, aby sme 1.den našli nějaká vhodné místo a tam přenocovali, aby sme načerpali síly a pak bysme mohli zvítězit."
Kluci kývli a tak sme se hledlai místo. Našli sme ho hnedka a celkem snadno.

Další den...
Probudila jsem kluky a my vyrazili na cestu, museli sme najít nějaké ninji, kteří měli zemský svitek.
Měli sme celkem štěstí. Narazili sme na nějakou trojici ze zvučné, která čirou náhodou měla zemský svitek.
Sebrali jsme jim ho celkem snadno, bylo divné, že nám ho vydali skoro dobrovolně. Vzali sme svitky a pelášili sme k věži.

O 2 dny později...
Všichni už sou zpátky. Prohlížela sem si ostatní teamy. Teda, ten team 7 je ale pěkně vyřízenej. A Sakura, nemá vlasy! O_0
Mnu to zase přehánim, ale má je kratší, musim se jí potom zeptat co se stalo.
Mnu ale až potom až zničim toho chlápky keterej vymyslel to, že bude další kolo, v kterém postoupí jen polovina lidí do 3.zkoušky.

Zrovna já bojovala po boji Sakury a Ino. S nějakym chlápkem z vesnice ukrytý v mlze.
Samozřejmě, všichni si mysleli, že sem holka takže to mám předem prohraný. I ten z mlžný vesnice se mi začal smát, a to byla chyba! Pořádbně mě naštval.
Kluci se jenom usmívali, bylo jim jasný co dokážu. "Aktivovala" sem můj sharingan v levém a na půl v pravém oku, bohužel tam ho ještě vyvinutý nemám.
Nikdo o tom nevěděl, takže byli všichni najednou v šoku a mysleli si, že sem z Uchiha klanu, jasně že nejsem!
Byla sem připravená, když v tom se najednou spustila všude mlha a já skoro nic neviděla. Najednou sem jenom ucítila ránu do hlavy a pak sem se jen viděla jak sem odletěla a jako kus hadru sem se praštila do zdi.
Chvilku sem si poležela, pak se zvedla a už sem toho měla plný zuby. "Buď teď a něbo nikdy!" Usmála sem se, otřela si ze rtu krev
a začala tvořit pečetě. Ten chlápek jenom zíral a za pár vteřin už vedle mě stál můj věrný ochočený vyvolaný mazlíček, kterého mám v sobě zapečetěného - lev klanu Moshiko.
Vytvořila sem další pečeť, stínové klonové jutsu a spolu s mým lvem sem na něj zaútočila. Ninja vylítl do vzduchu a na zem spadl jako nějakej drobek z chleba.
Zasmála sem se a stoupla si nad něj "Předem prohraný!"
Uběhlo sotva pár vteřin, ani sem se nestačila vzpamatovat a ten chlápek stál za mnou a držel mi kunai pod krkem.
Vyděsila sem se a on mi jenom jemně zašeptal do ouška: "Buď zrušíš toho lva, nebo ho zrušim já tim, že tě tady zabiju!"
Pousmála sem, ale on to naštěstí neviděl. Vytvořila sem pečeť a lev zmizel, ale ne na dlouho. Oběvil se za ninjou a drápnul ho do zad.
Odskočila sem od něj, objevila se za nim a odkopla sem ho. Zrušila sem techniku vyvolání a otočila se směrem ke klukům a k Rin-sensei.
Kluci se na mě usmívali a bylo na nich vidět, že ze mě mají radost, ale pak sem si všimla ustaraného pohledu Rin-sensei. Zrušila sem sharingan.
Ninja ležel bezvládně na zemi a jenom vychraptil "Vzdávám se" Vyhrála sem, mám neuvěřitelnou radost!! Ale co se nestalo, skolabovala sem.
Slyšela sem pouze něčí výkřik a kroky jak ke mě běží několik postav.
Probrala sem ani nevim za jak dlouho a spatřila sem Saie a Rin-sensei. Koukla sem do země a poze tichým hláskem zašeptala:
"Omlouvám se, Rin-sensei. Vím že nemám používat techniku vyvolávání, protože jí ještě neumím moc ovládat" Rin-sensei se usmála a dodala: "To je sice pravda, ale vedla sis velice dobře, sem na tebe pyšná!"
Pomohla mi se Saiem vstát. Hledala sem Sasakiho, ale nemohla ho nikde najít. Řekli mi, že má už po zápase a že leží v nemocnici. Vyděsila sem a chtěla sem za každou cenu vědět co se stalo!
Zrovna dokončili další zápas a na řadu přišel Sai. Zkoukla sem jeho zápas, vyhrál..a běžela sem s ním do nemocnice za Sasakim.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama