Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Mise

22. července 2011 v 21:37 | Aki |  jednorázovky
"TenTen! Co tu děláš?" ptal se Neji TenTen, která přišla oznámit svému týmu, že od nich odchází. Už prostě nemohla vydržet, jak si ji Neji pořád nevšímá. Nebyla z toho moc nadšená, ale chtěla začít žít znova a byla už rozhodnutá. "Ahoj TenTen..." pozdravil Lee. "Já...Já vám přišla něco říct..." "Co se děje?" Něco TenTen vrtalo hlavou. Proč až teď? Celou dobu je s ní v týmu a začne si jí všímat až teď, když chce odejít? Na to už je pozdě. "Já od vás odcházím...Rozhodla jsem se odejít k ANBU a začít nový život." S těmito slovy a slzami na krajíčku TenTen pohlédla naposled na svůj tým, je to poslední chvilka co jsou tu takhle spolu...Nečekala na jejich reakci, prostě se otočila a odešla.
Na konci lesa na ní čekal Sai, se kterým se dohodli, že odejdou spolu k ANBU.

Od této události uběhly už dva roky. TenTen si na svůj bývalý tým skoro už nezpomněla, teď byla v týmu se Saiem, s kterým si začínali být bližší a bližší. Netrávili ani moc času v Konoze, měli spoustu misí mimo a museli se plně soustředit. Je pravda, že si TenTen občas vzpomněla na staré dobré časy a bylo jí do breku, ale ona se s tím dokázala vypořádat a byla soustředěná, což se od ní očekávalo.
"Na co myslíš?" "Alee, jen tak přemýšlím, co by asi bylo, kdybych zůstala s Ne...Nejim a Leem...Co to kreslíš?" "Já...nooo *červená se* Já kreslím tebe..." "To jsem vážně já?" "Hai" "Na mě je to až moc krásný" usmála se TenTen. Zrovna byla na nějaké průzkumné misi. Zvedla se a šla si sednout k jezeru, zrovna zapadlo slunce a byl to nádherný výhled. Sai se zvedl a přisedl si k ní. Seděli od sebe sotva dva centimetry, když v tom se to stalo. Ani jeden nevěděl jak, ale bylo jim to příjemné a líbilo se jim to. Políbili se. Byl to dlouhý a krásný polibek. A od té doby spolu ty dva chodí.
Jednou, šli spolu na misi a potkali cizince. Když se k nim cizinec otočil v tváří tvář, poznali, že je člen Akatsuki. K žádnému boji ale nedošlo. Ukázalo se, že se ztratil a neví kam má jít. Postavili si společný tábor a spřátelili se během jedné jediné noci. Sai navrhl, že by mohli založit tým. Sasori by nemusel hledat cestu zpět k Akatsuki a Sai s TenTen už se nikdy nevrátí do Konohy. Všem to vyhovovalo, a tak vznikl nový tým - Fyukyuu Tatsuki. Dohodli se, že nikdo nebude sensei, ale kdyby náhodou nastala nějaká situace, tak že bude Sasori zodpovídat za tým. Sai se sebral, že de nasbírat dříví. Sasori si nemohl pomoct, ale TenTen ho nějak přitahovala. Sedl si k ní co nejblíže mohl a začal jí líbat. TenTen nevěděla co se to děje, ale po pár vteřinách ho od sebe odlepila a sebrala se, že pude najít Saie, ale Sai stál nad nimi a usmíval se. TenTen ho políbila a šla se projít. Sai si sedl naproti Sasorimu a objasnil mu situaci - řekl mu, že se s TenTen milujou jak jen to je možné a že má prostě Sasori smůlu.
Druhý den Sai všechny brzo zbudil a oznámil jim, že se nemůžou furt jen tak courat světem jak dyby hledali práci, ale že si musejí najít nějakou základnu. A tak šli a šli, už šli skoro celý den.
Náhle se Sasori ozval: "Počkejte, já už to fakt nevydržíím!!" Začal ječet a nějak divně tam stepoval na místě. Sai s TenTen se na něj podívala a pak se ho TenTen zeptala: "Co se děje?" "Já..noo..totiž, už to nemůžu vydržet. Já potřebuju fakt hrozně nutně moc čůrat." "A to si nemohl říct dřív?" "A vy mi to dovolíte?" "Ty se nás ptáš, jestli ti dovolíme se jít vyčůrat?" Toto TenTen prostě nevydržela a musela se začít smát. Sasori už to nemohl vydržet, a protože se nechtěl počůrat, tak prostě skočil za křoví a vykonával svou potřebu. Když vylez zpoza toho křoví, Sai na něj tak divně koukal a tak se ho Sasori zeptal: "Co na mě tak čučíš?" "Zajímá mě jedna věc..!?" "A jaká?" "Ty si loutka, ne?" "Nooo, jasně že jsem.." "No a jak teda můžeš čůrat?" "Jak bych nemohl, úplně normálně!!"rozčiloval se Sasori. Sai si ho prohlídl a pravil: "Já myslel, že loutky nemaj penis...!?" Sasori se nemínil dál bavit o jeho penisu a tak se prostě sebral a šel dál. Přibližně po třech dnech už konečně našli nějakou skrýš.
A tak se tam ubydlili a měli tam svou základnu. Nikdo o nich nevěděl, a když někdo potřeboval jejich služby, tak raději skrývali svou identitu. Jednoho dne si Sai zavolal TenTen, že jí potřebuje něco moc dúležitého říct. TenTen za ním přišla s nechápavým výrazem v obličeji a Sai si před ní klekl, vytáhl odněkudsi krabičku, rozevřel jí a v ní byl zásnubní prstýnek. Sai požádal TenTen o ruku. Ona nebyla schopna slov, ale souhlasila se zasnoubením a byla velice nadšená. Za nějaký ten měsíc na ně čekala svatba a možná i něco víc....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama