Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


LIFE or DEATH - recenze

22. července 2011 v 20:42 | Aki |  LIFE or DEATH
hl.postavy: Arien Mariko von Algado x Shino, Elspyth Aki Thirsk x Deidara, Nicol Uchiha x Orochimaru, Sekai Saionji x Kabuto, Gaarinka Nii x Gaara, Akimi Uchiha x Sai, Hikairi Hyuuga x Sasuke, Sakura Hikarashi x Kakashi, Twen Hara Katomi x Itachi, Alriko Akimari x Kankurou, Asuza Netsuko x Naruto, Endee x Suigetsu, Nagashi x Hidan, Endaria Temako Tiyjari x Sasori, Moyako Kanischi
info: V povídce se jedná hlavně o smrti a životě. Co je důležitější? Svět lidí, upírů, elfů a mágů. Brzy se uskuteční velká válka. Kdo válku vyhraje? Budou to krvelační upíři, mírumilovní elfové, nespokojivý lid, nebo utlačovaní mágové? Třeba válce zabrání jedna mladá, nečekaná láska. Jak to nakonec vše dopadne...


Schyluje se k válce. Povraždí se všichni navzájem, či se stanou přáteli? Či snad někdo mezi sebou bude i tak válčit? Zemře někdo, či naopak někdo ožije? Zvítězí ve válce jedna země a bude vládnout ostatním? Zachvátí se mezi světy panika a chaos, či někdo mezi všemi nastolí mír? Bude muset kvůli tomu někdo zemřít? To vše...vše nejasné..je psáno ve hvězdách.

Svět ninjů, zdá se, má velké potíže. Konoze hrozí napadnutí od Orochimara a jeho stoupenců a možná i od Akatsuki. Země upírů též hrozí válkou. Jak se s tím Konoha vypořádá? Nastolí mír, vzdá se, či se hrdě postaví a pokusí se všem soupeřům odolat? Spojí se snad s Orochimarem a Akatsuki proti upírům? Nebo se upírům podrobí? To vše záleží na ději událostí a na Tsunade. Možná i na některých jiných hrdinech...

Elfové žijí v klidu a míru. Ale jak dlouho ještě? Nedalo by se říct, že jich je málo. Vojáků mají nespočet, i když nejsilnější země to není. Budou dělat, že se kolem nic neděje, nebo se zapojí do války o území?

Upíři hrozí válkou snad každému. Nebojí se válčit o území, na kterém by mohli rozšířit svou zem a svůj svět. Mají nejslinější a snad i nejstrašidelnější armádu ze všech. Bojí se ale jedné věci....nová královna. Je snad pravda, co po zemi koluje za zvěsti? Nechala princezna úmyslně zabít svého otce aby mohla nastoupit na trůn, či jsou to jen báchorky vymyšlené upovídanými starci? Lidé žijící v blízkosti hradu tomu nevěří, ale co ti ostatní? Strhnou svou královnu z trůnu a vzbudí vzpouru? Či snad na to zapomenou a budeou mezi sebou žít v klidu a připravovat se na válku, která jistě příde. Přinese zemi blahobyt, či bídu a strach? Budou se muset upíři nadále skrývat, či s tím nová královna něco udělá?

Svět mágů...prastarých mágů. Země nejstarší ze všech, a snad i nejtajemnější. Co se opravdu ukrývá za všemi těmi pověrami, které se šíří celým světem o magii? To nikdo netuší. Mágové jsou velmi tajemné bytosti a do okolních zemí vstupují jen málokdy. Co mágové chystají? Až upíři nade všemi vyhrajou, porazí je a sami budou vládnout všem? Nebo se opravdu ukrývají ve stínech a bojí se války, která jim nehrozí. Mégové žijí v tichu a tajemnu, už po staletí se o nich skoro nic neví. Nevystrkují paty ze svého domova, za jakým účelem?
Láska, tajemství, intriky...strach....Smrt číhá za rohem a chopí se každé příležitosti. Jak to tedy nakonec bude? Zemřou všichni díky své tvrdohlavosti a důstojnosti? Oh, ano! Budoucnost je velmi nejasná, a je v rukách mladých hrdinů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama