Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Life in dream Prolog

22. července 2011 v 20:39 | Aki |  Life in dream
Jednoho krásného dne, přesně na svátek mrtvých to bylo, se jednomu šťastnému páru narodila holčička. Byla droboulinká a na hlavičce měla černé vlasy, jemné jako chmýří. Dali jí jméno Michaela.

Když jí byli 2roky, její otec s matkou se nepohodli. Matka vzala Míšu i s věcma a utekli k babičce. Míša, jelikož měla radši svého otce, z toho byla nešťastná, 3měsíce se zamykala v pokoji a s nikým nepromluvila ani slovo. O¨tec si jí bral každý víkend k sobě.
Míša začala chodit do školky a poznala spoustu nových přátel. Zase to byla ta veselá holčička.
Pak šla poprvé do školy. Její maminka si našla nového přítele. Míša ho měla ráda a rozumněla s s ním. Ve škole si našla spoustu dalších nových přátel. Líbilo se jí tam. Když někdo něco nevěděl, Míša mu hned pomohla a poradila mu.
Byla ve 3.třídě, když se její maminka znovu vdala a byla těhotná. Na svět přišla další holčička, o něco větší než Míša, bylo to 8.listopadu. Vlásky měla blonďaté, téměř bílé. Dali jí jméno Šarlota. To bylo Míše 9let.
Míša doma trpěla. Její nevlastní otec jí mlátil. Jednou to řekla mámě, ale ona jí nevěřïla, a proto si to vždy nechávala pro sebe. Měla strach. Někdy třeba nešla do školy, protože na těle měla modřiny.
O rok později se její otec odstěhoval. Míša to brala jako zradu a plakala. Byla nešťastná. Navíc si doma všímali pořád jen její sestry. Jí mlátili nebo na ní křičeli. Otec si jí o víkendu brával k sobě. A pak jí jednoho dne přišla pozvánka na jeho svadbu. Míša měla radost. Ale pak se vše najednou zvrtlo. Otec s ní přestal komunikovat a přestal si jí k sobě brávat. Doma to bylo horší a horší.
Když byla Míša v 7.třídě, odstěhovali se zpátky k babičce a bez nevlastního otce. Byl to nový začátek.
O 3 ROKY POZDĚJI
Míša byla v prváku. Najednou na střední škole, všechno se zdálo být nové. Vrátili se jí zpátky problémy. Měla dalšího sourozence, tentokrát rok starého brášku. Všechno byla na novo, všichni se točili jen kolem něj.
Její spolužáci jí začli šikanovat, ale ne fyzicky, nýbrž psychicky. Ve škole jí ponižovali a smáli se jí, a když přišla domů, čekalo jí to samé. Přestala to psychicky zvládat a sesypala se. Začala dojíždět k psychologovi a vraceli se jí rány z dětství. Nakonec se problémy vyřešili a vše bylo v pořádku, ale Míša už byla téměř napořád psychicky narušená. Neužívala žádné léky, ani se neléčila, ale byla na tom dost bledě.
U psychologa jí díky testům zjistili, že její inteligence se pohybuje kolem 18let, až na zrakové vjemy, ty se pohybují kolem 9.roku života. Díky dalším testům zjistli, že trpí sebenenávistí, což vede k častým depresím a sebevražedným sklonům.
Nyní je Míša v druháku. Je všechno jinak, nebo je to pořád stejné? Jestli se chcete dozvědět o Míše něco víc, čtěte si dál její příběh a prožívejte ho s ní.
Dívka malá, usměvavá
Ze dne na den, proměněná
Její otec opustil jí
Život k ní byl velmi krutý
Na dně byla
Zabít se chtěla
Sílu na to však neměla
Vzpomněla si na přátelé
Na jejich tváře usměvavé
Pak našla lásku, zas šťastná byla
Podobné tomu nikdy nezažila
Měla opět chuť se smát
Se životem přestat se prát
Chtěla si užívat každou chvíli
Kráčet s ním životem, každou mílí
Láska, vášeň, cit a pýcha
Mezi vztahy se zamíchá
Jen život ve snu žít
A navždy ve dvou být
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama