Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Life in dream - Myšlenka

22. července 2011 v 20:40 | Aki |  Life in dream
Nemám slov a nemám Ti na to co říct. Proč taky, slova jsou zbytečná! Znamenají mnoho a přitom nic.

Můžu jen tušit, co sis v mých letech prožívala. Vždyť já si o proti tobě žiju v blahobytu. Ale co já bych dala za to, být někde na učňáku, něco se naučit, naučit se žít! Je to rozhodně lepší, než tvrdnout tady a vědět, že je mi to k ničemu. Radši učňák a vědět, že něco dokážu, že mi to k něčemu je. Naučila bych se spoustu věcí, o kterých se mi může sotva jen zdát. Bože, co já bych za to dala!
Nikdy jsem se o to neprosila. Jistě, tajně si to přála a doufala ve splnění mého přání. Ale čím se provinila? Tím, že mám sny? Že mám svá tajná přání? Vždyť to, že mám tolik věcí, moje rodina - to je pro mě můj blahobyt. A že má někdo víc? A? Mě to stačí! Já to nepotřebuju! Mě stačí k životu málo! Mě stačí vědět, že mám rodinu! Že mám Tebe! Co já bych bez tebe dělala? Kde bych bez tebe byla? Já vím, že ti asi nedávám moc najevo a mrzí mě to. Neumím projevit lásku, já nevím jak, nikdo mě to nenaučil.
Vždycky koukám víc na potřeby druhých, než na ty svoje. A kde je vděčnost? Vždy se snažím být tu pro ostatní, stát po jejich boku, radit a pomáhat jim. Co z toho mám? Když na pár vteřin pomyslím na sebe a své potřeby, jsem hned sobecká a je zle. Když potřebuju já podržet a poradit, nikdo tu není. Všichni náhle zmizí. Tak proč? Proč pořád myslím víc na ty druhé než na sebe? To proto, že je mám ráda a záleží mi na nich. Já je slyším! Ale kdo slyší mě? Když něco někomu povím, připadá mi, že mluvím do zdi. Za 5min. nikdo neví, že jsem něco řekla. Proč?
Proč mi připadá, že na mě nikomu nezáleží? Proč jsem vzduch? Možná je to tak pro mě lepší, nemám ráda pozornost lidí, ale u přátel a rodiny je to něco jiného. To Vás tolik obtěžuju svou existencí? Ne? Tak proč mi to tak připadá...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama