Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


KHS úvod

22. července 2011 v 20:29 | Aki |  Konoha High School
Yuriko Watanabe
Ahoj, já jsem Yuriko. Je mi 17 let a letos pujdu do druháku. Bydlím s otcem v centru Tokia. Máma umřela při porodu, takže jsem jedináček. Otec to nesl těžce, ale jsem velice ráda, že se přes to už přenesl. Vychovává mě sám a jde mu to moc dobře. Na Konohu jsem se dostala loni a jsem za to velice ráda. Je to skvělá škola. Poznala jsem tam mnoho přátel a také jednoho skvělýho kluka, do kterýho jsem se zamilovala. Jmenuje se Sasuke Uchiha, chodí se mnou do třídy. Mými přáteli jsou Hinata, Naruto, TenTen, Temari, Neji a Shikamaru. Pak z vyššího ročníku Pein, Konan, Itachi, Kisame, Sasori, Deidara, Tobi, Zetsu, Hidan a Kakuzu. Jsem milá, přátelská, ale někdy i výbušná a drzá, rozhodně jsem také cílevědomá. Mezi mé oblíbené předměty patří tělocvik a hudebka. Ráda sportuju a mám také svou vlastní kapelu, ve které zpívám.

Hikarashi Sakura
Jmenuji se Hikarashi Sakura, je mi 17 let a také chodím do druháku. Bydlím v centru Tokia s otcem, matkou a dvoumi sourozenci. Sestra Takimi a bratr Taimo. Už od malička jsem snila, že budu chodit na tuto školu. Díky této škole jsem poznala spoustu skvělých lidí, mezi které patří i ten, který se mi už delší dobu líbí. Je sice o rok starší, ale na tom nezáleží. Jmenuje se Pein. Také jsem poznala spoustu skvělý přátel. Gaarinka, Aiko, Yuuki, Ino, Tsuki, Sakura, TenTen, Hinata, Temari, Sasuke, Naruto, Sai, Shikamaru, Chouji, Kiba, Shino, Lee, Neji, Gaara, Kankurou, Kabuto, Izumo, Kotetsu, Haku, Pein, Konan, Kisame, Itachi, Sasori, Deidara, Tobi, Zetsu, Hidan a Kakuzu. Jsem milá, laskavá, silní, inteligentní, zlá přátelská bojovná, tichá, usměvavá, dobrosrdečná, šikovná, výbušná, hádavá, rozumná a pochopitelná. Mezi mé oblíbené předměty patří Chemie, tělocvik, matika, biologie, dějepis a zeměpis. Moc ráda si kreslím a mé obrázky jsou často někde vystavené, už jsem vyhrála i pár soutěží. Pak také tancuji hip-hop, latinsko-americké a striptýz tance. Mám svou kapelu, ve které zpívám. Dále se zajímám o bojové umění a ráda s kluky flirtuju.
Lapis Shinshi
Jmenuji se Lapis, je mi 17 let a moc se těším, až zase pujdu po prázdninách do školy, tentokrát do druháku. Bydlím se svým starším bratrem na pobřeží Tokia. S rodiči se nevídáme, oba moc cestují, takže je už na ni nepovažuji za vlastní. Ale bratr mi to vynahrazuje a za to jsem mu moc vděčná. Mým druhým domovem je škola, kde jsem si našla spoustu přátel. Taky je tu jeden kluk, s kterým si moc rozumím. Je od ostatních odlišný, ale to mě na něm právě že přitahuje. Jmenuje se Shino a chodí se mnou do třídy. Hodně se přátelím právě s ním. Pak ještě s Zetsu, Konan, Hidanem, Itachim, Nejim, Gaarou a Hinatou. Jsem flegmatik a optimista. Spíše se nevyjadřuji, ale když už se vyjádřím, tak to opravdu stojí za to. Mými oblíbenými předměty jsou matika a výtvarka. Mezi má záliby patří kreslení a psaní povídek.
Naru Taeko
Ahoj, já jsem Naru, je mi 17 let a letos nastoupím už do druháku. Bydlím na pobřeží Tokia. Mým bratrem je Naruto, tudíž mým otcem je ředitel Konohy. Málokdo o tom ale ví, protože jak já, tak i Naruto máme příjmení naší matky Kushiny. Na škole je jeden kluk, kterej se mi strašně moc líbí. Jmenuje se Itachi. Do třídy se mnou chodí jeho bratr, kterýho ale vůbec nemám ráda. Jmenuje se Sasuke. Spolu s ním ještě nemusím Karin a Sakuru, což jsou jeho fanynky. Jinak jsou mými přáteli všichni ostatní. Říká se o mě, že jsem střeštěná, veselá, trochu deptavá a dooost nechápavá, ale to snad časem zmizí. Mými oblíbený předměty jsou angličtina, výtvarka a tělocvik. Mezi mé hobby patří kreslení.
Endee Mitsuko
Jmenuji se Endee a je mi 18 let, letos už pujdu do třeťáku. Bydlím sama poblíž školy, rodiče bydlí jinde. Už od druháku se mi líbí jeden kluk od nás ze třídy, Suigetsu. Ze školy se bavím s hodně lidma. Vlastně krom Ino, Sakury a Karin mi nikdo nevadí. Říká se o mě, že jsem praštěná, ulítlá, kamarádská, otravná a usměvavá. Mým oblíbeným předmětem je výtvarka. Mám svou vlastní kapelu, kde zpívám a hraju na el. kytaru. Kytaru mám černé barvy.
Yuuki Koizumi
Jmenuje se Yuuki a je mi 19 let. Letos už budu maturovat. Před rokem jsem se odstěhovala od rodičů, ti bydlí nedaleko Tokia v malé vesničce. Já se přestěhovala do starého chrámu. Tedy, býval to chrám. Kluci, hmm...žádný se mi nelíbí. Ve třídě není nikdo zajímavej, na mladší nejsem a učitelé mě neberou. Jinak mou nejlepší kamarádkou je Hikarashi a s ostatními taky někdy hodíme řeč. Jsem velmi tichá, ale určitě i veselá, flegmatik a klidná. Ale jakmile se rozčílím a začne na mě někdo mluvit, musím okamžitě zmizet, páč bych mu nechtěla ublížit. Výtvarka, dějepis, matika a literatura jsou mými oblíbenými předměty. Mimo školu se věnuji kreslení.
Tsuki Suisei
Jmenuji se Tsuki a je mi 18 let. Letos už du do třeťáku. Bydlím s matkou na pobřeží Tokia. Moc se s ní ale nevídám, je totiž pořád v práci. To mi ale nevadí, já jsem doma sama celkem ráda, mám svůj klid a své soukromí. Ve škole má o mě zájem spousta kluků, mě se ale žádnej nelíbí. S tim mám velký problém, já se totiž zamilovala do učitele. Je třídním učitelem druháku, Orochimaru. Nikomu jsem o tom neřekla. Řekli by sice, že je to krasavec a že se líbí skoro každý, a že je to prostě pochopitelný. To ale není to, že se mi líbí, já...vždy když ho vidím tak mi poskočí srdce radostí. Myslím, že jsem se zamilovala. Jediný člověk, kterému jsem se s tím mohla svěřit je Hikarashi, má nejlepší kamarádka. Ona o něm toho ví celkem dost, protože je její třídní. No, jinak jsem hrozně jeblá, cižádostivá a rozhodně jsem pro každou špatnost. A určitě nemůžu chybět na žádný velký pařbě! Mým nejoblíbenějším předmětem je dějepis a výtvarka. Jako koníček se věnuji kreslení.
Sekai Abigail Saionji
Čau, já jsem Sekai a je mi 17 let! Bydlím v na intru, který spadá pod Konohu, protože jsem až z Kjóta. Rodiče nemám, v Kjótu jsem žila v dětském domově. Když jsem se dostala na Konohu, bylo mi nabídnuto bydlení na intru, samozřejmě, že jsem souhlasila. Tento rok budu na škole už v druháku a moc se mi tu líbí. Je tu i jeden týpek, kterej mi přijde děsně sympaticke. Jmenuje se Kabuto a letos už bude maturovat. Lidé ho moc neznají, což si myslím, že je celkem dobré. Ze školy se kamarádím téměř se všemi, ale štve mě ta kravka s kterou sedím. Vůbec si jí nevšímám, ale vždy, když se naskytne dobrá příležitost, ráda si do ní rejpnu a začnu jí provokovat. Ze třídy jí ale nemá nikdo rád, takže to je celkem běžný. Mám hodně ráda hudebku a výtvarku. Malování se věnuji už delší dobou a jako vedlejšák mám svou kapelu, ve které jsem na pozici zpěváka.
Cleo Uchiha
Ahoj, jmenuji se Cleo a je mi 18 let. Jsem vzdálená příbuzná Sasukeho a Itachiho, ale mí rodiče zemřeli. Musela jsem jít do dětského domova, ale pak se mě ujal náš ředitel osobně. Zařídil mi bydlení na intru a za to jsem mu moc vděčná. Už od prváku se mi moc líbí jeden kluk od nás ze třídy, jmenuje se Sasori. Někdy prohodíme řeč a celkově si docela rozumíme. Mezi mé hodně velké přátelé patří Deidara, Naruto, Yuuki, Hinata a Gaara. Jsem tichá, citlivá, ráda se směju, ale umím i pořádně zařvat. Mými oblíbenými předměty jsou výtvarka a tělák. Už od malička se věnuji gymnastice a kreslení. Od doby co jsem přišla na Konohu se věnuji mé kapele, kde zpívám.
Sakata Hyuuno
Jsem Sakata a je mi 17 let. Bydlím sama v centru Tokia, na intru. Starší sestra odešla do světa a rodiče zabili. Já se s tím už nějak smířili. Hodně mi pomáhá Naruto, do kterého jsem zamilovaná. Moc si s ním rozumím a on je mi vážně velkou oporou. Pak rozhodně po mém boku stojí mí přátelé Yuuki, Hikarashi a spousta dalších. Jsem veselá, nesebevědomá, citlivá a romantická. Rozhodně mám rada srandu a nikdy jí nezkazím. Mám ráda tělocvik, biologii a chemii. Již delší dobu se věnuji společenským tancům a také tancuji disco. Založila jsem si i svou kapelu, kde zpívám a hraju na obyč kytaru.
Aiko Yamamura
Já jsem Aiko a je mi 17. Bydlím na kraji Tokia. Žiju sama, protože mí rodiče zemřeli na nějakou nemoc. Byla jsem ještě malá, ale už jsem se z toho dostala. Ani mě nepřepadává smutek. Mám spoustu blízkých přátel. Jsem moc ráda, že je mám. Pořád se mi snaží dohodit nějakého kluka, ale mě se žádný nelíbí. A když už se mi líbí, tak se z něj vždy vyklube idiot. Ale já se o kluky stejně moc nezajímám, prostě mě žádný zatím neuchvátil. Jsem milá, vtipná, zábavná, vždy veselá, optimista, velká romantička, hrozně bláznivá a střelená, žárlivá, citlivá a oblíbená. Oblíbený předmět? Nemám žádný, všechny jsou stejný. Stejně nudný. Co mě ale opravdu baví a čemu se věnuji je DJ-ing. Každý víkend dělám ve městě v klubu DJ. A že mi to jde.
Nagashi Neko
Jsem Nagashi a je mi 18. Bydlím v centru Tokia se svou sestrou Mizuki. Naše rodiče totiž zavraždili. Zůstalo nám po nich plno peněz, taže bez domova naštěstí nejsme. Je tady jeden kluk, kterej se mi už delší dobu moc líbí. Je od nás ze třídy a jmenuje se Hidan. Je hrozně zvláštní, ale to mě na něm tak moc přitahuje. Mezi mé hodně dobré přátelé patří samozřejmě Mizuki, pak Endee, Cleo, Gaarinka, Pein, Konan, Kisame, Itachi, Sasori, Deidara, Tobi, Zetsu, Hidan a Kakuzu. Přátelé o mě říkají, že jsem sprostá, drzá, milá(jak kdy, záleží na náladě), sebevědomá, nemilosrdná, zábavná a tichá, ovšem v přítomnosti pár lidí od nás ze třídy je tomu právě naopak. Mým oblíbeným předmětem je výtvarka, dějepis a jazyky. Hodně ráda kreslím a o jazyky se také zajímám. Už jsem se naučila pět jazyků.
Mizuki Inuzuka
Jsem Mizuki a je mi 18. Jsem nevlastní sestra Nagashi a jak už ona zmínila, bydlíme spolu v luxus bytě v centru Tokia. Sami, jelikož naši rodiče byli zavražděni. Hodně si s Nagashi rozumíme a se vším se svěřujeme. Svěřila se mi s tím, že se jí líbí Hidan. Mě se naopak líbí jeho nejlepší kámoš Kakuzu. Mými přáteli jsou rozhodně Nagashi, pak Endee, Cleo, Gaarinka, Pein, Konan, Itachi, Kisame, Deidara, Sasori, Tobi, Zetsu, Hidan a Kakuzu. Jsem soběstačná, milá, rozvážná, poslušná a jsem uke. Mým oblíbeným předmětem je výtvarka a matika. Nezajímám se ani o malování, ani o hudbu, ani o nic podobného. Spíše mám takový dar od přírody, mám fotografickou paměť.
Saasy Yamanaka
Jsem Saasy a je mi 16. Začátkem loňského roku jsem dělala přijímačky na Konohu a byla jsem velmi šťastná, když mi ke konci roku přišlo, že jsem přijata. Letos to bude můj první rok a já už se nehorázně moc těším. Mám sestru Ino, se kterou bydlíme kousek od Sasukeho. Já ho moc nemusím, ale Ině se ze začátku hrozně líbil. Nechápu, co na něm viděla. Ino, moje sestra, se na Konohu dostala minulý rok. Říkala, že je to ta nejlepší škola v Tokiu. Nevím, jestli tomu mám věřit, protože si věčně něco vymejšlí. Jinak už od základky je mým oblíbeným předmětem fyzika. A talent, jo tak ten mám snad na všechno. Jinak jsem drzá, milá, hodná, přátelská a jsem mrcha.
Ino Yamanaka
Jsem Ino a je mi 17 let. Bydlím v centru Tokia se svým bratrem Riku. Ten o mě velmi často říká, že jsem milá, drzá, přátelská a urážlivá. Ze třídy se mi líbí jeden kluk jménem Kiba. Je sice hrozně hlučný a rád na sebe strhává pozornost, ale já ho mám ráda takového, jaký je. Bavím se se všemi kromě Karin, kterou nemůžu ani vystát. Oblíbeným předmětem je angličtina a už od malička se věnuji gymnastice a kreslení.
Ayame Lotiyg
Jsem Ayame a je mi 18. Žiju v centru Tokia se svým bratrem Takenem. Rodiče nám zemřeli při autonehodě. Stalo se to zhruba před rokem. Určitě mě občas přejde smutek a ztráta nad nimi. Ale co se stalo, stalo se a já už se s tím nějak vypořádala. Hodně mi pomohl Sin, který chodí se mnou do třídy a do kterého jsem se zamilovala. Mými přáteli jsou Pein, Konan, Itachi, Kisame, Sasori, Deidara, Tobi, Zetsu, Hidan a Kakuzu. Jsem vtipná, drzá a přátelská. Oblíbené předměty jsou výtvarka a jazyky. Věnuji se gymnastice a kreslení.
Gaarinka Nii
Jsem Gaarinka a je mi 17. Bydlím v centru Tokia se svým bratrem Deidarou. Ze třídy se mi hrozně moc líbí Gaara. Hodně se přátelím s jeho sestrou Temari. Dále si pak rozumím s Hikarashi, Narutem, Gaarou, Deidarou, Peinem, Konan, Kibou, Shikamarem a s Itachim. Jsem flegmatik, milá, vtipná, chladná, záhadná. Mými oblíbený předměty jsou biologie a výtvarka. Od malinka se věnuji kreslení.
Aki Hatake
Jsem Aki a je mi 17. Oba rodiče mi už zemřeli. Momentálně žiji se svým bratrem v Londýně, to se ale změní. Bratr zde učí na velmi prestižní škole, ale chce se vrátit zpět do Japonska. Dostal nabídku, aby na jeho bývalé škole učil a stal se i zástupcem ředitele. Nabídku přijal, mě tedy nezbývá nic jiného, než jet s ním. V Londýně zůstat nemůžu. Do Japonska se sice těším, ale je to moc velká změna. Kakashi, můj bratr, bude v Tokiu také učit na velmi prestižní střední škole, kam mimochodem budu chodit. Bude to obrovská změna, zase se stěhovat a být někde nová. Snad si zvyknu a najdu si nové přátelé. Povahově jsem spíše podobná bratrovi, ale jinak jsem cholerik, optimista a introvert. Mezi mé oblíbené předměty patří tělocvik, hudebka, výtvarka, angličtina, matika, dějepis a občanka. Jako malá jsem se učila na klavír a později i na kytaru. Hraji na el. kytaru a zpívám. Doufám, že se mi v Tokiu podaří založit skupinu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama