Stories by Aki^^

The same substance, we, from which dreams are woven and life is just an island, as on all sides is surrounded by sleep^^

What roses and invite invited otherwise, smelled the same^^

!!! Na žádný reklamy a komentáře typu: "Máš hezký blog, koukni na můj.....Klikni sem...atd." Nejsem zvědavá, takže si je srčte do prdele !!!


Dreamin' 02

22. července 2011 v 20:03 | Aki |  Dreamin'
Deidara se vzbudil brzo ráno, protáhl se a sedl si na postel. Promnul si oči a podíval se na její postel, byla prázdná. Rychle vstal a oblíkl se, vyšel z pokoje a běhal po skrýši a hledal jí. V jedné z chodeb se srazil se Sasorim.

"Dávej pozor!" okřikl Deidaru.
"Dívej se na cestu! Neviděl si Aki?"
"Neviděl si Tobiho?"
"Neviděl. A ty jí?"
"Proč? Utekla ti? Za to tě Pein nepochválí..."
"Tak kam si jí schoval?"
"Já? Nikam! Je venku za skrýší, na tréninkovym poli!"
Deidara se rychle rozběhl za ní. Zastavil se u vchodu a pozoroval jí, jak se protahuje. Chvíli se do ní zakoukal, aniž by si to uvědomil.
"Deidaro? Kam koukáš?" podivila se a dívala se všude za sebe.
"Promiň, zakoukal jsem se do...do...to je jedno. Proč si mě ráno nevzbudila?"
"Omlouvám se, ale chtěla jsem se ještě protáhnout."
"Jasný, v pořádku." usmál se. "Tak...můžem začít?" Aki na to jen přikývla.
"Tak se ukaž." mrkl na ní, vyrobil pár ptáků z jílu a poslal je proti ní. Aki stála a čekala, dokud nepřiletí až k ní, a pak použila katon a zmizela. Jíloví ptáci vybuchli, prach se rozvířil a Aki nikde. Deidara se rozhlížel po okolí, když v tom se Aki vynořila pod ním a stáhla ho pod zem. Vyskočila do vzduchu a chystala se zaútočit, když jí někdo pevně uchopil ze zadu. Byl to Deidara, dole v zemi bylo prázdno, byl tam jeho klon. Aki se mu snažila vykroutit z náruče, ale Deidara jí pevně držel. Aki se bezmyšlenkovitě uvolnila, aktivovala sharingan a aktivovala svou pečeť na zápěstí ve tvaru růže.
"Ne, nedělej to!" vykřikl, ale Aki ho už neslyšela. Deidara jí pustil a nechal jí padat, sám slétl na zem. Aki vyvovala svého draka, slétla na zem a seskočila z něj. Zpoza ní se vynořil její lev a zaútočil na Deidaru. Ten se mu vyhýbal jen tak tak, sem tam obdržel nějaký šrám. Seshora na něj skočila Aki a používala proti němu obyčejné rány pěstí a nohou, sem tam po něm vrhla kunai nebo jehly, Deidara se jí vyhnul bez problémů. Aki se naštvala a vytasila katanu a zaútočila na něj, Deidara se rozběhl ke skrýši a vzal si také jednu. Po skrýši se ozývalo cinkání ostří katan.
"Zruš démony! Teď je nepoužívej, nesmíš!" křičel na ní, ale ona ho vůbec nevnímala. Démoni zařli pomalu mizet a rozplývat se. Pečetě na jejím těle se vraceli zpět ke znamení. Aki se roztřásla, spadla na kolena a upustila katanu. Deidara jí chytil do náruče.
"Uvolni se! Dýchej! Zruš démony i sharingan!"
Bylo pozdě, Aki upadla do bezvědomí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama